MABEM’de Öğretmenler Günü Heyecanı

banner297

Manisa Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Hasan Eryılmaz ile Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, Akhisar ilçesinde dar gelirli ailelerin çocuklarına eğitim imkânı sunan Büyükşehir Belediyesi Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti.

Akhisar 25.11.2015, 15:20
MABEM’de Öğretmenler Günü Heyecanı

Öğretmenlerle sohbet ederek çalışmalar hakkında bilgi alan Eryılmaz ve Ustamehmetoğlu merkezdeki öğretmenler nezdinde tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.Dar gelirli ailelerin çocuklarına eğitim imkânı sunarak, eğitimde fırsat eşitliği sağlayan Manisa Büyükşehir Belediyesi Eğitim Merkezleri, il genelinde hizmet vermeye başladı. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Basın Yayın ve  Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Hasan Eryılmaz ve Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu Akhisar’da MABEM’i (Manisa Büyükşehir Belediyesi Eğitim Merkezi), ziyaret ederek merkezdeki öğretmenlerle bir araya geldi. Ustamehmetoğlu ve Eryılmaz’a Büyükşehir Belediyesi Halk Eğitim Şube Müdürü Ergun Aksoy ve Kültür Şube Müdürü Adem Gökçe de eşlik etti. MABEM’in ilçede hizmet vermeye başlaması nedeniyle ilçedeki ailelerin ve öğrencilerin çok memnun olduğunu vurgulayan Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri,” İlçemizde hizmet vermeye başlayan MABEM’in çocuklarımızın eğitimine önemli katkı sağlayacağını düşünüyorum” dedi 

 Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun

 Ensivri’nin ardından söz alan Ustamehmetoğlu ve Eryılmaz da eğitim hizmetlerinde gösterdikleri gayret ve emekleri nedeniyle, merkezdeki öğretmenler nezdinde tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Yorumlar (0)
17
az bulutlu