Karaköyspor Futbol Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına başladı

banner297

Manisa’da 2021 - 2022 yılı Süper Amatör Ligi’nde mücadele edecek olan Karaköyspor Futbol Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına başladı. Kulüp Başkanı Osman Yıldırım, teknik kadro ve futbolcular sağlıklı, başarılı, keyifli bir sezon için kurban kesti, dua etti. Törende Futbol İl Temsilcisi Behçet Atlı da yer aldı. Tarık Almış Spor Tesisleri’nde sezonu açtılar.  İdmanın ilk başlama vuruşunu yapan Başkan Yıldırım, tek hedeflerinin huzurla ve başarıyla sezonu tamamlamak olduğunu dile getirdi. 

Spor 10.08.2021, 13:40
Karaköyspor Futbol Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına başladı
banner388

Yeni sezon öncesi teknik ekip ve futbolculara başarı dileklerini ileterek, kazasız belasız bir sezon geçirmeleri temennisinde bulunan Başkan Yıldırım, “Biz büyük bir aileyiz. Çok kaliteli ekibimiz var. Camiamız muhakkak şampiyon olmak istiyor. Başarılı olmak için de bizler gerekli desteği her zaman yapacağız. Sporda centilmenlik çok önemli. Önemli olan yarınlarımıza ve gençliğimize yatırım yapmak ve sağlıklı bir nesil yetiştirmek. Başarılı bir sezon olmasını temenni ediyorum. İnşallah şampiyon olup takımımızı hak ettiği yerlere taşıyacağız” dedi.  

Karaköyspor Sportif Direktörü Ferdi Öztürk, “Karaköy Spor Kulübümüzde şuan 2002, 2003.2004.2005, 2006 ve A takımı düzeyinde 120 tane futbolcumuz var. Geçen sene pandemi döneminden dolayı inşallah bu sene süper amatörde oynayarak başarılı bir şekilde devam etmek istiyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
30
açık