Mezarlıkların güvenliği arttırıldı

banner297

Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanı Gökhan Aslan, Salihli ilçesinde Hacıbektaşlı ve Çukuroba mahalle mezarlıklarının etrafında yapılan himaye çit çalışmasını inceledi. Mahalle muhtarları, mezarlıkların güvenliğini arttıran çalışmalar için Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Salihli 27.01.2022, 16:30
Mezarlıkların güvenliği arttırıldı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanı Gökhan Aslan, Şube Müdürü Gözde Kuzu Koç ile birlikte Salihli ilçesinde himaye çit çalışması gerçekleştirilen mahalle mezarlıklarında incelemelerde bulundu. Büyükşehir Belediyesi Salihli Muhtarlık İşleri Müdürü Orçun Abalı, Hacıbektaşlı Mahalle Muhtarı Muammer Gürsoy ve Çukuroba Mahalle Muhtarı Yunus Karaca da incelemeler sırasında hazır bulundu. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda mezarlıklarının güvenliğinin arttırılması için himaye çit çalışması yaptıklarını belirten Daire Başkanı Gökhan Aslan, mezarlıkların şartlarının iyileştirilmesi amacıyla faaliyetlerine devam ettiklerini dile getirdi.

Mezarlıkların yapılan çalışma ile daha güvenli hale geldiğini belirten Hacıbektaşlı Mahalle Muhtarı Muammer Gürsoy ve Çukuroba Mahalle Muhtarı Yunus Karaca; Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Yorumlar (0)
20
açık