CUMHUR İTTİFAKINDA 'MANİSA' BULUŞMASI

banner297

AK Parti MKYK üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, "Cumhur İttifakı olarak Manisa’mızda çok daha güzel çalışmalara imza atmak üzere görüşmelerimizi gerçekleştirdik. 2023’e emin adımlarla yürüyoruz" açıklamasında bulundu.

Manisa 12.06.2021, 21:18
CUMHUR İTTİFAKINDA 'MANİSA' BULUŞMASI
banner388

Cumhur İttifakı paydaşları AK Parti ve MHP önemli bir buluşma gerçekleştirdi. AK Parti Manisa Milletvekilleri Murat Baybatur, Tamer Akkal, Uğur Aydemir, Semra Kaplan Kıvırcık, Ak Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı, MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, MHP Manisa İl Başkanı Ömer Baysal, MHP MKYK üyeleri Ali Uçak ve Mehmet Ödevli buluşarak görüş alışverişinde bulundu. 

Baybatur, buluşma sonrası sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "İl Başkanımız Salih HIZLI, MKYK Üyemiz ve Milletvekilimiz Tamer AKKAL, Milletvekillerimiz Uğur AYDEMİR ve Semra KAPLAN KIVIRCIK, MHP İl Başkanı Ömer BAYSAL, MHP Grup Başkanvekili Erkan AKÇAY, MHP MKYK üyeleri Ali UÇAK ve Mehmet ÖDEVLİ ile bir araya geldik. Cumhur İttifakı olarak Manisa’mızda çok daha güzel çalışmalara imza atmak üzere görüşmelerimizi gerçekleştirdik. 2023’e emin adımlarla yürüyoruz..." ifadelerine yer verdi.

Önemli buluşma fotoğraf karesine yansıdı;

Yorumlar (1)
Fatih Ucman 2 ay önce
Rabbim yardımcınız olsun inşAllah
37
açık