ŞEHZADELER BELEDİYESİ 23 NİSAN’DA SİYASİ MÜZİK DUYULMASIYLA  İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI 

banner297

Manisa’da 23 Nisan kutlamaları sırasında, Cumhuriyet Meydanında belediyeye ait ses düzeni aracından siyasi müzik duyulmasıyla ilgili açıklama yaptı. 

Genel 24.04.2022, 15:04 24.04.2022, 15:07
ŞEHZADELER BELEDİYESİ 23 NİSAN’DA SİYASİ MÜZİK DUYULMASIYLA  İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI 

Şehzadeler Belediyesi’nden yapılan açıklama şöyle: 
Dün Manisa’da 23 Nisan Kutlamaları sırasında, Cumhuriyet Meydanında belediyemize ait ses düzeni aracında, 23 Nisan şarkıları çaldığı sırada, personelimizin ihtiyaç molası için aracın başında olmadığı sürede, henüz tespit edemediğimiz bir sebeple; siyasi müzikler çalınmıştır. Görevlilerin müdahalesi ile aracın elektrik sistemi kapatılmış, ve müzik sonlandırılmıştır. Konu ile ilgili olarak ivedi bir şekilde sorumlu personeller ile ilgili soruşturma başlatılmıştır. Görevli personeller ilk ifadelerinde flash disk üzerinden çalınan müziklerin içinde, herhangi bir siyasi müziğin olmadığını, ifade etmişlerdir.                             
Şehzadeler Belediyesi kurulduğu günden buyana “herkesin belediyesi” olmak İçin çalışan, hizmetlerini bu ilke ile yapmaya çalışan bir belediyedir. Her ne sebeple olursa olsun, resmî bir belediye aracından,  bir siyasi partinin, seçim müziğinin çalınması, asla kabul edebileceğimiz bir durum değildir. Temel belediyecilik ilkelerimize ters düşen bu durumla ilgili vakit kaybetmeden soruşturma başlatılmıştır. 
Bu soruşturmanın sonucunda bu konu ile ilgili ihmali veya artniyeti olan kişiler hakettiği cezayı alacaktır.

Yorumlar (6)
gümüştilki 3 hafta önce
Yersen !
Nizamettin 3 hafta önce
Sembolik bir soruşturma olmasın bizat takipçisi olacağım bu isin
Engin 3 hafta önce
"Şehven" bir hata yapılmış...
Timuçin 3 hafta önce
Hiç bir şey olmaz kandirmayin kendinizi
sr 3 hafta önce
çok üzücü ve ayıp bişey. utanç verici en azından benim için.
Ali 3 hafta önce
Bakalım hangi masumu işten atacaklar,kabak kime patlayacak,bir an için seçim arabası sandı muhtemelen,unuttu 23 nisan olduğunu,
20
açık