ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER YEMEKTE AĞIRLANDI

banner297

Manisa’da Şehzadeler Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Çanakkale Zaferinin 107. yılında ve yaklaşan Ramazan ayı öncesinde şehit yakını ve gazileri yemekte ağırladı.

Genel 19.03.2022, 18:12
ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER YEMEKTE AĞIRLANDI

Öğretmenevi’nde gerçekleşen programa Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Çaykara, Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kavas, İlçe Emniyet Müdürü Nuri Özgün, Jandarma İlçe Komutanı Yüzbaşı Özgür Can, İlçe Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Müjde İlgün, İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Gencay, Türk Kızılay Şehzadeler İlçe Başkanı Akif Özer, vakıf mütevelli heyeti, şehit yakınları ve gaziler katıldı. Şehitler için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu. Kur’an-ı Kerim tilaveti okundu. İlahiler ve kasideler söylendi.  Semazenlerin gösterisi büyük beğeni topladı. 

Şehzadeler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Esin Ağırkaya, etkinliğe katılan herkese teşekkür etti. Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Çaykara ise,  “Şehit ve gazi yakınlarımız başta olmak üzere büyüklerimize sürekli ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Özellikle yetim ve öksüz kardeşlerimizi, hastalarımızı ziyaret ediyoruz. Yaklaşan Ramazan ayı öncesinde bu etkinliği gerçekleştirmek istedik. Çanakkale başta olmak üzere bu vatan canını feda eden şehitlerimizi bir kez daha saygıyla anıyoruz, gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Yorumlar (0)