Sedat Peker’den Selçuk Özdağ paylaşımı 

banner297

Suç Örgütü Lideri olduğu iddiasıyla aranan Sedat Peker, bugün sosyal medaya hesabından Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdsağ’la ilgili övgü dolu bir paylaşım yaptı. 

Genel 12.07.2021, 00:55
Sedat Peker’den Selçuk Özdağ paylaşımı 

Sedat Peker paylaşımında şunları söyledi: 
1-Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Selçuk Özdağ, hem 80 öncesini yaşayanlardan hem de Manisa’dan ziyaretime gelen dernek başkanları ve cemiyet başkanlarından, ayrıca da Manisa’lı gençlerden sizinle ilgili övgü dolu sözler dinlediğimde sizi hep merak etmiştim.
2-Ancak şahsımla ilgili yorumunuzu bugün okuyunca kendi kendime şöyle söyledim: Bir insan yaşadığı coğrafyada demek ki boşuna efsane olmuyormuş. Selçuk Ağabey, eğer ki iyi bir şeyler yapabildiysem, bu benim için şeref.
3-Ancak sizin gibi tarihi olan bir büyükten bunları duyabilmek vallahi benim için daha büyük şeref. Tüm kalbimle teşekkür ederim.


 

Yorumlar (5)
Görünen Köy'ün kılavuzu 5 ay önce
Biz bir normal, kendi çapında vatandaş olarak, dışarıdan bakarak, akp nin 2007-2008 li yıllarda raydan çıkmaya başladığını görüyorduk. Siz ikiniz de gidişattaki bu rezaletlere rağmen daha bu tarihlerden uzun süre yani düne kadar akp nin en militarist üyeleriydiniz. Troller gibi Milletin % 50 sine demediğiniz bırakmıyordunuz. Kısaca şunu merak ediyoruz, Gerçekleri görmeniz niye bu kadar uzun sürdü?
Manisalı 5 ay önce
Selçuk mu efsaneymiş. Biri pekere yanlış bilgi vermiş
ManisAli 5 ay önce
Böyyük siyasetçinin başı göğe değer artık. Hah hah ha :)))
Serdar Akagündüz 4 ay önce
Ne güzel birbirlerini tamamlamışlar işte
erhan kültekin 4 ay önce
biden tayfasının sohbetine diyecek yok size Erdoğan'ı yediren adam değildir
21
parçalı bulutlu