Merhume Ayser Yağcıbaşı için lokma hayrı düzenlendi

banner297

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün kayınvalidesi, eşi Şeyda Ergün'ün annesi merhume Ayser Yağcıbaşı için lokma için lokma hayrı düzenlendi. Merhume Yağcıbaşı'nın evi önünde ve 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda gerçekleştirilen lokma hayrında, Başkan Cengiz Ergün vatandaşlara lokma ikramında bulundu.

Genel 12.07.2022, 16:37
Merhume Ayser Yağcıbaşı için lokma hayrı düzenlendi

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün kayınvalidesi, eşi Şeyda Ergün’ün annesi Ayser Yağcıbaşı'nın vefatının 7'nci gününde lokma hayrı gerçekleştirildi. Merhume Ayser Yağcıbaşı'nın evi önünde ve 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen lokma hayrına Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, eşi Şeyda Ergün ve aile fertleri, Genel Sekreter Yardımcısı Funda Solak, Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, MHP İl Başkanı Murat Öner, MHP Yunusemre İlçe Başkanı Cemal Kutlar, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten ve Daire Başkanları katıldı. 
Vatandaşlara Lokma İkram Etti
Merhume Ayser Yağcıbaşı, lokma hayrında yapılan dualarla bir kez daha anıldı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, vatandaşlara lokma ikramında bulunurken, vatandaşlar da Başkan Ergün ve ailesine başsağlığı dileklerinde bulundu.

Yorumlar (0)
25
açık