banner299

banner298

BELEDİYE BAŞKANI UYARDI: SON GÜN 31 MAYIS  

banner297

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, 2021 Yılı Emlak Vergisi ilk taksit yatırma süresinin,  31 Mayıs günü son bulacağını hatırlattı.

Ekonomi 20.05.2021, 13:19
BELEDİYE BAŞKANI UYARDI: SON GÜN 31 MAYIS  
banner388

Manisa Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, emlak vergisinin ilk taksitini yatırma süresinin 31 Mayıs günü son bulacağını hatırlattı ve veznelerin hafta içi her gün saat 18:00 'a kadar açık olacağını, kredi kartı veya nakit olarak ödeme yapılabileceğini hatırlattı. Başkan Çelik “Şehzadeler Belediyesi olarak 2021 yılı emlak vergilerinin 1. taksitlerinin tahsilatlarına başladık. Süreyi vatandaşlarımızın mağdur olmaması ve cezalı duruma düşmemeleri için hatırlatma ihtiyacı duyduk. 31 Mayıs’a kadar tahsilat işlemlerimiz devam edecektir. Bu noktada ödeme yapmak isteyen vatandaşlarımız belediyemizin internet sitesi üzerinden online işlemlere girerek ödemelerini yapabilecekler. Bunun yanı sıra belediyemizin veznelerinden nakit ya da kredi kartı ile taksit ödemelerini yapabilecekler. Ayrıca dileyen vatandaşlarımız istediği şehirden herhangi bir Halk Bankası ve Deniz Bank’tan online veya banka veznelerinden yatırabilir” dedi. 

Yorumlar (1)
Misafir 4 hafta önce
İnsanlar beş parasız kalmış.İstediğiniz kadar uyarın,cep telefonlarına mesajlar yağdırın.Para yok.İşler bozuk.Kapalı olan işyerleri var.İnsanları mağdur olmamak ya da cezalı duruma düşmemek deyip,aba altından sopa göstermek çok yanlış.Adı emlak vergisi olmasına rağmen,araya sokuşturulan Çevre Temizlik ile Turizm Tanıtma Fonu'na ödenmesi istenen vergilerin ödenmesi yerine bu sene ertelenmesi ya da silinmesi gerekir.
21
kapalı