banner298

SOĞUK HAVA DEPOSU YANDI..

banner297

İzmir ile Turgutlu İlçesi arasında kalan, bir fabrikanın soğuk hava depose ve et işleme tesisinde elektrik kontağından çıktığı sanılan yangın maddi kayıba neden oldu. İşyerinde yaklaşık 2 milyon liralık hasar meydana geldi.

Turgutlu 20.01.2016, 13:31
SOĞUK HAVA DEPOSU YANDI..

İzmir ile Turgutlu İlçesi arasında kalan, bir fabrikanın soğuk hava depose ve et işleme tesisinde elektrik kontağından çıktığı sanılan yangın maddi kayıba  neden oldu. İşyerinde yaklaşık 2 milyon liralık hasar meydana geldi.

 İzmir-Ankara karayolu Bağyurdu yol ayrımı mevkisinde Hüseyin C.’e ait soğuk hava deposu ve et işleme tesisi olarak kullanılan iş yerinde saat 02.00 sıralarında yangın çıktı. 

Yangını fark eden iş yerindeki güvenlik görevlisi durumu itfaiye ve jandarmaya  ekiplerine bildirdi.  İhbar üzerine bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.

Jandarma ekipleri çevre güvenliğini alırken, sağlık ekipleri de tedbir amaçlı bekletildi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale etti. Alevlerin yükselmesi üzerine İzmir’den de takviye ekipler gönderildi.   Yangın, yaklaşık 2 saatlik çalışma sonucu kontrol altına alındı. Elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangının yaklaşık 2 milyon lira zarara yol açtığı bildirildi. 

Yorumlar (0)
26
açık