MHP Teşkilatı Muhtarlarla Buluştu

banner297

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, MHP İlçe Teşkilatı’nın düzenlemiş olduğu kahvaltıya katıldı. Yaptığı konuşmada milletvekili adaylarına başarılar dileyen Başkan Şirin, “Ekmeğini birlikte yediğimiz, suyunu içtiğimiz, düğünde cenazede bir arada olup iyi kötü günlerimizde omuz omuza olduğumuz Turgutlu’da Milliyetçi Hareket Partisi’nin yerel iktidarını kazanmak bizlere nasip oldu. Şimdiyse genel seçimlere birbirinden değerli adaylarımızla gidiyoruz” dedi.

Turgutlu 17.10.2015, 16:30
MHP Teşkilatı Muhtarlarla Buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Turgutlu Teşkilatı, Irlamaz Kafeterya’da düzenlediği kahvaltıyla MHP Manisa Milletvekili Adayları Cemal Murat Erim ve Osman Oktay’ı oda başkanları, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya getirdi. Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’in de katıldığı kahvaltıya, Belediye Başkan Yardımcısı İskender Tunç, MHP İlçe Başkanı Ahmet Köktopçu, Ahmetli ve Salihli’den katılım gösteren teşkilat mensupları yer aldı. Yaptığı konuşmayla bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Türk Milleti için çok önemli bir dönüm noktası olan Genel Seçimler’e iddialı milletvekili adaylarıyla yola çıkıldığını ifade ederek, “Bildiğiniz üzere ekmeğini birlikte yediğimiz, suyunu içtiğimiz, düğünde cenazede bir arada olup iyi kötü günlerimizde omuz omuza olduğumuz Turgutlu’da Milliyetçi Hareket Partisi’nin bizler yerel iktidarı kazanmak bizlere nasip oldu. Şimdiyse genel iktidar için MHP ilçe teşkilatımızla birlikte değerli milletvekili adaylarımızı sizlerle bir araya getiriyoruz. İnşallah hem Manisamız hem de Turgutlumuz Ankara’da temsil noktasında olacak. Bu anlamda yereldeki iktidarımız Genel Seçimlerle perçinlenecek ve Bilge Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin önderliğindeki yürüyüşümüz iktidara ulaşacak” dedi.

BAŞKAN’DAN KAVŞAK MÜJDESİ

Turgutlu yerelinde yapılan hizmetlere yönelik de bilgi veren Başkan Şirin, “Biz, bize emanet edilen Turgutlu Belediyesi’nin menfaatlerini koruduk, korumaya da devam ediyoruz. Allah’a şükürler olsun ki bir yandan borç ödüyor, bir yandan da halkımızın sabırla beklediği, Turgutlu’nun yıllardır hasret çektiği hizmetleri yapmak için gayret ediyoruz. Çok şükür ki halkımız, verdiğimiz sözlerin arkasında durduğumuza şahit olmaya başladı. Sabırla, gayretle, planlamalarla ortaya güzel işlerin çıktığını görüyorlar. Bu anlamda hafta içi Salihli Belediye Başkanımız Zeki Kayda ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız   Sayın Cengiz Ergün’ü ziyaret ederek kavşak projeleri hakkında görüş alışverişinde bulunduk. İnşallah 2016 bahar aylarında bu proje başlamış olacak. Dolayısıyla ilçemizin kanayan yarasını sarmak bizlere nasip olacak” dedi. Başkan Şirin’in ardından MHP Manisa Milletvekili Adayları Cemal Murat Erim ve Osman Oktay da birer konuşma yaparak, hedeflerini MHP iktidarı olduğunu ve bu amaçla gece gündüz çalıştıklarını ifade etti.

 

Yorumlar (0)
20
az bulutlu