MASKİ’den Özsemerci Ailesine Taziye Ziyareti

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdür Vekili Mahmut Bilgen ve Genel Müdür Yardımcısı Şehnaz Başaran, Ramazan Bayramı’nda görevi başında vefat eden Abdullah Özsemerci’nin ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Bilgen ve Başaran, Özsemerci ailesine başsağlığı ve sabır dileklerini iletti.

TURGUTLU 13.07.2016, 15:34 13.07.2016, 15:38
MASKİ’den Özsemerci Ailesine Taziye Ziyareti
Geçtiğimiz hafta hayatını kaybeden MASKİ personeli Abdullah Özsemerci’nin ailesini MASKİ Genel Müdür Vekili Mahmut Bilgen, Genel Müdür Yardımcısı Şehnaz Başaran, İçme Suyu Daire Başkanı Hakan Açabay, Strateji Geliştirme Daire Başkanı Mustafa Parmaksız, Destek Hizmetler Daire Başkanı Mustafa Parlak ve ilçe MASKİ Sorumlusu Mehmet Yörük ziyaret etti. Hayatını kaybeden aileye başsağlığı dileklerini ileten MASKİ yetkilileri merhumun oğlu Ali Özsemerci ile de yakından ilgilendi. MASKİ Genel Müdür Vekili Mahmut Bilgen, acılı haberi aldığımız andan beri başta Cengiz Başkanımız olmak üzere tüm MASKİ olarak büyük üzüntü duyduklarını ifade etti. Daha sonra merhum Özsemerci’nin ruhuna dualar okundu.
Özsmerci’nin cenazesinin 7. gününde lokma da döküldü. Lokma dökümüne Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, MHP İlçe Başkanı Ahmet Köktopçu, Ülkü Ocakları Başkanı Cemal Gürefe, Büyükşehir Koordinatörüİbrahim Kutar ve MASKİ Sorumlusu Mehmet Yörük katıldı. Özsemerci için eller hep birlikte semaya kalktı.
           
 
           
 

 
Yorumlar (0)
15
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur