banner298

MAKAM KOLTUĞU BABADAN KIZA GEÇTİ

banner297

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde başkanlık makamını temsilî olarak öğrencilere devretti. Kendisine sürpriz yapan küçük kızı Ecrin Şirin’in de temsilî olarak Temizlik İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürü’ne talimat vermesi ziyarette keyifli anlar yaşattı.

Turgutlu 21.04.2015, 17:12
MAKAM KOLTUĞU BABADAN KIZA GEÇTİ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde öğrencileri makamında ağırlayan Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, makam koltuğunu temsilî olarak Kamil Semizler İlkokulu öğrencileri Elif Sude Keskin, Batuhan Canlı ve Ecrin Şirin’e devretti. Ziyarette okul müdürü Mustafa Aydın da öğrencilere eşlik etti. Makamı devralmaya gelen öğrencilerin arasında kızının da olmasının kendisi için hoş bir sürpriz olduğunu belirten Başkan Şirin, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı şimdiden en içten duygularımla kutlayarak Mustafa Kemal Atatürk'ün açtığı bu aydınlık yolda yarının belediye başkanları, mühendisleri, doktorları olacak güzel yavrularımıza hayatlarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Yorumlar (1)
Adnan Menderes Altıntaş 7 yıl önce
23 Nisanlarda artık çocuklar büyüklerin yerine geçmesin. Büyükler çocukların yerine geçsin. Örneğin Başbakanımız sanayi çarşısında çalışan 12 yaşında çırağın yerine geçsin. Mesela Cumhurbaşkanı, Çocuk Esirgeme Kurumu'nda bir süre kalsın. Aile Bakanı bir çocuk gelinin evinde birkaç dakika geçirsin. Sağlık Bakanı tinerci çocukların semtine bir uğrasın. İçişleri Bakanı 'Berkin ölümsüzdür' dedikleri için Polis saldırısına uğrayan çocukların safında dursun birkaç dakika. O çocukların sizin halinizden anlamanıza gerek yok. Siz onların halinden anlayacaksınız. O yüzden vazgeçin bu koltuğa çocuk oturtma tiyatrosundan..
26
açık