banner299

banner298

İRA’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

banner297

Turgutlu Belediyesi Zabıta Müdürü Bülent Gökmen, Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Aydoğan İra’yı ağırladı.

Turgutlu 07.04.2015, 16:04
İRA’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
banner388

Daire Başkanı İra, Gökmen’e yeni görevinde başarılar dilerken, Gökmen de nezaketlerinden dolayı teşekkür etti ve kendisinin tecrübelerinden faydalanacak olmalarının avantaj olduğunu söyledi.

       Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Aydoğan İra, Turgutlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne atanan Bülent Gökmen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Aylin Askingil, Zabıta Amiri Cafer Özcan, Komiserler Sami Demir, Mehmet Ali Yalım ve Hasan Kızıl da eşlik etti. Gökmen’in Turgutlu Belediyesi’nde üstlendiği görevinin hayırlı olmasını temenni eden Zabıta Daire Başkanı İra, “Zabıtalar belediyelerin dışa dönük yüzleridir. Sahada da önemli görev yapmaktadırlar. Birlik ve beraberlik içerinde güzel işlere imza atacağımızı düşünüyorum. Bu anlamda değerli kardeşimiz Bülent Gökmen’e üstlendiği bu önemli görevde başarılar diliyorum” dedi. Gökmen de İra’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Değerli Zabıta Başkanımız Aydoğan Bey’e nezaketinden dolayı teşekkür ediyorum. Kendisinin tecrübelerinden faydalanacak olmamız da bizler için ayrıca önemli bir avantajdır. Bu anlamda desteklerinden ve ziyaretlerinden dolayı memnuniyetimizi dile getirmek isterim” dedi.Turgutlu Belediyesi ziyaretinin ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası’nı ziyaret eden Zabıta Daire Başkanı ve beraberindeki heyet, Büyükşehir Koordinatörü İbrahim Kutar ile bir araya gelerek, çalışmalar hakkında istişarede bulundular.

 

                     

Yorumlar (0)
20
açık