banner298

Evinde ölen adamın cesedi bir buçuk yıl sonra fark edildi

banner297

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde yaklaşık 2 yıldır yakınlarının haber alamadığı ve Ocak ayından bu yana kayıp olarak aranan yaşlı adam, yatağının altında ölü olarak bulundu.

Turgutlu 16.04.2022, 15:49
Evinde ölen adamın cesedi bir buçuk yıl sonra fark edildi

Haluk Satır
MANİSA (İHA) - Alınan bilgiye göre, Turgutlu'nun Irlamaz Mahallesi'nde yalnız yaşayan 73 yaşında Salih Ceylan'dan yaklaşık 2 yıldır haber alamayan İzmir'de yaşayan oğlu, Ocak ayında babasından haber alamadıkları yönünde jandarmaya kayıp başvurusunda bulundu. 26 Ocak tarihinden bu yana kayıp şahıs olarak aranan yaşlı adamın yalnız yaşadığı eve 15 Nisan saat 16.00 sıralarında giden yakınları, Salih Ceylan'ı yatağının altında yatar vaziyette ölmüş ve vücudu çürümüş şekilde buldu. Durumun 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirilmesinin ardından olay yerine gelen jandarma ve adli tabip incelemede bulundu. Salih Ceylan'ın yaklaşık 1-1,5 sene önce öldüğü değerlendirilirken, şahsın kesin ölüm sonucunun öğrenilmesi için İzmir Adli Tıp Kurumuna gönderildiği öğrenildi.

Yorumlar (4)
Halil 6 ay önce
Nasıl bir evlat bunlar,insan babası kaybolacak evine bakılmayacak, bence mantıklı değildir, gerçekten şaşırtıcı bir haber
baba hakkı 6 ay önce
ne hayırlı evlatları varmış, o kadar zaman evin kapısını açan olmamış mı?
Akdede 6 ay önce
hayırlı evlatmış ! 2 yıldır haber alamadığı babası yeni aklına gelmiş.
Mehmet 6 ay önce
Allah biz ne hallere geldik bu merhumun hiçmi komşusu yokmuş insanlar komşuyu arar sorar. Bizim toplum ne hale geldi böyle Allahım bizleri affet yarabbim.
22
açık