Belediye Bülteni Kasım Sayısı Yayında

banner297

Turgutlu Belediyesi’nin aylık yayın organı olan Belediye Hizmet Bülteni’nin Kasım ayı sayısı ilçenin dört bir yanına ulaştırılmaya başlandı.

Turgutlu 06.11.2015, 11:37
Belediye Bülteni Kasım Sayısı Yayında

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’in her ay kaleme aldığı köşe yazısıyla hemşerilerine seslendiği bültende bu ay da vatandaşlar Turgutlu’ya yapılan ve yapılması planlanan hizmetlerden haberdar edildi.  

Turgutlu Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından her ay yayınlanan Belediye Hizmet Bülteni, mahalleye dönüşen köylere de ulaştırılarak ilçenin dört bir yanında sürdürülen ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında vatandaşları bilgilendirmeye devam ediyor. Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’in her ay kaleme aldığı köşe yazısıyla da Turgutlulu hemşerilerine seslendiği Belediye Hizmet Bülteni, gerek merkez mahallelerine gerekse Çepnidere'den, Gökgedik'e, Dalbahçe'den Irlamaz Mahallesi'ne kadar başta kahvehaneler olmak üzere tüm mahalle sakinlerine ulaştırılıyor. Geçtiğimiz aylarda olduğu gibi Eğitim-Öğretim Yılı başlangıcı, Turgutlu’nun Düşman İşgalinden Kurtuluş Yıldönümü gibi özel hafta ve günlerde de tebrik tasarımlarının yer aldığı bültende bu ay Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 77. yıldönümü dolayısıyla hazırlanan bir tasarım yer aldı. 

Yorumlar (0)
12
açık