YUNUS YILDIRIM HAKEMLİĞE VEDA ETTİ

banner297

Yunus Yıldırım,ilk olarak 8 Eylül 1996’da 3. Lig Selçuk Efes Belediyespor-Torbalıspor maçında düdük çalarak hakemliğe başladı.Son düdüğünü ise Akhisar belediyespor ile Göztepespor arasında oyanana jübile maçında çaldı.

Spor 14.11.2015, 17:32
YUNUS YILDIRIM HAKEMLİĞE VEDA ETTİ

Uzun Yıllar Türkiye Futbol liglerinde maç yöneten 45 yaşındaki Manisalı Yunus Yıldırım, hakemlik jübilesini Akhisar Belediyespor ile Göztepe arasında oynanan hazırlık maçıyla veda etti.Yıldırım’ın anlamlı gününde yanında Manisa Büyükşehir belediye Başkanı Cengiz Ergün, TFF eski futbol hakimlerinden Hamdi Kutval, Necmi Temizel,İbrahim Aksoy,TÜFAD Başkanı Tekin Tatlıcıoğlu,ASKF Başkanı İsmail Aydın,Vetaranlar Başkanı Sebahttin Kayhan  ve çok sayıda hakem arkadaşı yalnız bırakmadı.Düdüğünü Koray Gencerler’e bırakan Yıldırım’a ilk rest eşi Hamiyet Yıldırım’dan kırmızı kart olarak geldi.

Manisa 19 Mayıs Stadyumundaki Akhisarbelediyespor ile Göztepe arasında oynanan maçın galibi İzmir’in PTT lig ekibi Göztepespor oldu.Göztepe’nin gollerini 37. Dakikada Emre aygün, 53. Dakika Maah ve 78. Dakika da Nahir Besara attı.Akhisar Belediyespor’un tek golünü ise 37. Dakikada Emre aygün, 53. Dakika Maah ve 78. Dakika da Nahir Besara. Akhisarbelediyespor un tek golünü 46 Aykut attı. Maçın geliri ise çalıştığı Manisa Saruhanlı ilçesindeki Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği’ne bağışlanacak.

Yorumlar (0)
14
açık