Yönetimden Tribün Fiyaskosu! Bile Bile Lades…

banner297

Manisaspor yönetiminin fiyasko kararı sonrasında tribünler rakip takım lehine oldu

Spor 27.09.2016, 00:20
Yönetimden Tribün Fiyaskosu! Bile Bile Lades…
HABER:MUSTAFA TATLI
Manisaspor ile Göztepe arasında oynanan maça Manisaspor taraftarı beklendiği gibi ilgi göstermedi. Maçı 1000 dolayında ev sahibi taraftar izlerken,  konuk takımı ise 3000 civarında taraftar destekledi. Yönetimin 3750 kişilik konuk takım tribünlerinin tamamını açması gibi büyük bir fiyaskoya imza atmasının ardından atmosfer beklendiği gibi Göztepe lehinde oldu. Sarı-Kırmızılı taraftarlar, 90 dakika boyunca yaptıkları tezahüratlarla takımlarının farklı galibiyetinde rol oynarken, az sayıdaki Manisaspor tribünlerinin sesi ise bastırıldı. Bilindiği gibi Manisaspor’un 4989 passoligi bulunuyor. En az 1000 kişilik rakip tribünü ayırmak yerine gediz tribünün tamamını açan Manisaspor yönetimi, biletleri 20 TL’den satışa sunmuştu. Karşılaşmanın ardından Göztepeli futbolcular, galibiyetin coşkusunu taraftarıyla paylaşırken, protokolde bulunan Manisaspor yönetiminin maç boyunca Göztepe tribünlerine hayran hayran baktığı görüldü.

 
Yorumlar (3)
zagor 5 yıl önce
sırf para gelsin diye kendi sahamızda bize deplasmanı yaşatanlar hala bu koltukta oturuyorlarya ..bu takımı satmaktır.yazıklar olsun.
mr.blöf 5 yıl önce
ne iş,,ya.aynı şeyi sen şampiyonluğa oynarken Göztepe sana yaparmI..nah yapar.
Rıfat Zelalem 5 yıl önce
Keneeee gibi mübarek nedir arkadaş bu koltuk kavgası. 3.Ligde olalım amatör'de olalım ama bu yönetim olmasın. Bunu memlekette gönderecek 1 ALLAHIN kulu yokmu gücü yeten ?!?!?
24
az bulutlu