Mergen’den taktik: Bugün git yarın gel

banner297

Manisaspor’da teknik heyet, futbolcular maaşlarını alamazken, kulübün can damarı olan personel de perişan halde. Başkan Mergen’in kapıya dayanan personeline “bugün git yarın gel” dediği öğrenildi

Spor 14.10.2015, 10:30
Mergen’den taktik: Bugün git yarın gel

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Manisaspor, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta 11 puanla lider ama madalyonun diğer yüzünde içler acısı bir tablo var. Parasal krizden bir türlü çıkamayan yönetim, inatla görevde kalmaya devam ederken, 4-5 aydır maaş alamayan personelin oldukça zor durumda olduğu öğrenildi. Personelin bir bölümüne verilip bir bölümüne verilemediği maaşlar giderek birikirken, Başkan Abdullah Mergen’in personeli “bugün git yarın gel” taktiğiyle oyaladığı iddia edildi.

YARINLARLA ZAMAN KAZANIYOR

Futbolculara, teknik heyete ve altyapıya parasal anlamda verdiği sözleri yerine getiremeyen Mergen’in personelin maaşlarını düzenli olarak verememesi, kulüpteki tansiyonu giderek yükseltiyor. Düzensiz verilen bazı maaşların da elden makbuz karşılığı verildiği ileri sürülüyor. Başkan’ın 19 Mayıs Stadyumu yönetim merkezinde personelin maaş isteğine, “Yarın gel” diyerek zaman kazandığı kaydedildi. Yarınlarla zaman kazanıp personelin umutlarını sürekli yeni bir güne bırakan Mergen’in para konusunda tüm kanallarının kapalı olduğu öne sürülüyor. Manisaspor personeli bitmek tükenmek bilmeyen yarınların artık gelmesini bekliyor. 

Yorumlar (0)
17
açık