banner299

banner298

Mergen'den Önemli Açıklama: " O İsimle Masaya Oturacağız"

banner297

Manisaspor Başkanı Abdullah Mergen, teknik direktör arayışları kapsamında Denizlispor Teknik Direktörü Koray Palaz ile telefon görüşmesi yaptıklarını belirterek, kendisiyle yakın zamanda masaya oturup şartları konuşabileceklerini söyledi. Ayrıca Mergen, şu anki önceliklerinin transfer yasağını kaldırmak olduğunu vurguladı.  

Spor 24.08.2016, 14:45 24.08.2016, 15:08
Mergen'den Önemli Açıklama: " O İsimle Masaya Oturacağız"
banner388
TFF 1. Lig takımlarından Manisaspor, geçtiğimiz hafta görevinden istifa eden Mehmet Altıparmak'ın yerine teknik direktör arayışlarını sürdürüyor. Manisaspor Başkanı Abdullah Mergen, son günlerde Denizlispor Teknik Direktörü Koray Palaz ile görüşüldüğü iddialarını doğruladı. Başkan Mergen, “Koray Palaz, teknik direktörlük arayışında öncelik verdiğimiz bir hocamız. Takımın başında düşündüğümüz bir hocamız. Kendisiyle şu ana kadar sadece bir telefon görüşmesi yaptık. Yakın zamanda masaya oturup şartlarımızı ve kendisinden beklentilerimizi dile getireceğiz. Tabii kendisinin de bizden olan beklentilerini dinleyeceğiz. Ben sürekli hoca değişiminden yana bir yönetici değilim ve tasvip etmediğim bir durumdur. Bu yüzden hoca arayışında bulunurken ince eleyip sık dokuyoruz. Uzun vadeli bir hocayla çalışmak istiyoruz. Bu konunun da önümüzdeki hafta netleşmesini bekliyorum. Hoca arayışı konusunda aceleci davranmak istemiyoruz. Önümüzdeki maçın ardından 15 günlük bir milli takım arası olacak. Bu süreç içerisinde daha sağlıklı bir çalışma yürütebiliriz” dedi.

“Öncelikli hedefimiz transfer yasağını kaldırmak”
Teknik direktör konusu dışında öncelikli hedeflerinin transfer yasağını kaldırmak olduğunu kaydeden Başkan Mergen, “Bizim asıl sorunumuz üzerimizde bulunan transfer yasağıdır. Bu yasağı da çok büyük bir sorun çıkmadığı sürece bugün içerisinde kaldıracağız inşallah. Yasak kalkar kalkmaz da transfer ettiğimiz oyuncuların lisansını çıkaracağız” diye konuştu.
Yorumlar (0)
28
açık