banner298

Manisaspor’a Türkeri Şoku!..

banner297

Manisaspor’un 2014-2015 sezonu devre arasında kadrosuna kattığı Sercan Türkeri’nin, birikmiş alacakları nedeniyle koydurduğu transfer yasağı kesinleşti

Spor 20.07.2016, 09:32
Manisaspor’a  Türkeri Şoku!..
ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Manisaspor’da transfer yasağının ne zaman kaldırılacağı, henüz netliğe kavuşturulmuş değil. Kağıt üzerinde birçok transfer yaparak yasağı sona bırakan yönetim, kaynak arayışını sürdürürken, 2 milyon TL’yi bulup, bu büyük sorunu bir an önce çözüme kavuşturmak istiyor.

TÜRKERİ’NİN ALACAĞI ÖDENMEK ZORUNDA

Murat Erdoğan’a 700 bin TL, Volkan Babacan’a 600 bin TL, Causic’e 300 bin TL gibi kesinleşmiş yüksek paralar var. Bu listeye bir yenisini daha eklendi. Sezonun bitmesinin ardından Manisaspor ile yolları ayıran defans oyuncusu Sercan Türkeri’nin TFF’ye yaptığı başvuru neticelendi. Buna göre kulübe gönderilen tebligatla Manisaspor’un bu oyuncuya 279 bin TL ödemesi şart oldu. Türkeri’nin ayrıca önümüzdeki ocak ayı için de geçen sezondan kalan maç başı ve şampiyonluk primi ile beraber 100 bin TL’lik transfer yasağı koyduracağı kaydedildi. Manisaspor’un ilk etapta Türkeri’ye 279 bin TL’yi ödemesi gerekiyor. Aksi takdirde Siyah-Beyazlılar, yeni sezona transfer yapamadan ciddi sıkıntılarla girebilir. 2014-2015 sezonunun devre arasında transfer edilen Sercan Türkeri, toplam da 20 kez Manisaspor forması giydi.
 

 

Yorumlar (1)
6 yıl önce
yk seçiminde show manisa siyasiyasileri nerde şimdi o gün egolrını tatmın edip bıraktılar .....
32
açık