banner299

banner298

MANİSASPOR'DA ŞOK İDDİA

banner297

Futbol menajeri Cengiz İbret'in iddiasına göre, Yeşilyurt deplasmanına giden Manisaspor'da takım hocası otel parasını ödeyemediği için otelde rehin kaldı.

Spor 20.04.2021, 11:06 20.04.2021, 15:19
MANİSASPOR'DA ŞOK İDDİA
banner388

Şaşırtan iddialarla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Futbol menajeri Cengiz İbret'in açıklaması şöyle:

"Manisaspor'da rezaletlerin ardı arkası kesilmiyor son olay Yeşilyurt deplasmanına giden takımın hocası otel parasını ödeyemediği için otelde rehin kalıyor.! (Bunun adı nedir bilmiyorum.?)
Madem paran yoktu niye gidersin.? Gittin tedbirini niye almazsın? Bereket versin imdada eski futbolcu Bülent Cevahir yetişiyor 4000 TL parayı ödüyor sorunu çözüyor.!
Şimdi asıl mesele şu; bu takımı bu şekilde rezil etmeye kimsenin hakkı yok.! Yapılan usulsüz kongreler üyelikten çıkarılan insanlar hesap verilemez bütçe konumları anlamsız ve kulübü borçlandıracak transferlerin yapılması vb.
Ve şimdi soruyorum gerçek Manisaspor'lulara çareyi başka yerlerde arayacağımıza mesela hâlâ devam eden mahkemenin takipçisi olalım aynı zamanda kulübü talan edenleri rezil edenleri protesto edelim doğrusu bu değil mi.?"

Yorumlar (2)
Akdede 3 hafta önce
Manisasporda başkanlık yapanların mal varlıkları incelensin ! başkanlık öncesi ve başkanlık sonrası varlıklarına bakılsın kimin ne çaldığı ortaya çıkar. Böylelikle el koyulan mal varlıklarıyla manisasporun tüm borçları ödenir ve tekrardan çıkışa geçer.
45,5 3 hafta önce
Anlamadığım 4000 TL yi sadece takımın hocası mi otel odasıni kullanmış. Eğer öyleyse diyecek söz yok otel beş yıldızlı herhalde
20
açık