Manisa FK'da teknik direktör ve sportif direktörle yollar ayrıldı

banner297

 TFF 1. Lig'de son 6 haftayı mağlubiyetle kapatan Manisa Futbol Kulübü'nde 8 gün önce takımın başına getirilen Teknik Direktör Naci Şensoy ile yollar ayrılırken, sportif direktör Serkan İşyapan'ın da görevine son verildi. Ayrıca futbolcular Kubilay Aktaş, Anıl Koç, Andre Sousa, Sadi Karaduman ve Kemal Rüzgar süresiz olarak kadro dışı bırakıldı.

Spor 17.10.2021, 19:45 17.10.2021, 21:36
Manisa FK'da teknik direktör ve sportif direktörle yollar ayrıldı

TFF 1. Lig'in ilk 3 haftasında 3 galibiyet alarak sezona başlayan ancak daha sonraki oynadığı 6 haftayı da mağlubiyetle kapatan Manisa FK'da kötü gidişin faturası kesildi. Manisa FK'yı geçen sezon 2. Lig'de şampiyon yapan teknik direktör Serkan Özbalta'nın yerine geçen hafta göreve getirilen Naci Şensoy'un takımdaki görevi yalnız 1 maç sürdü. Adanaspor mağlubiyeti sonrası Şensoy'un görevine son verilirken, sportif direktör Serkan İşyapan ile de yollar ayrıldı. Manisa FK'da ayrıca futbolcular, Kubilay Aktaş, Anıl Koç, Andre Sousa, Sadi Karaduman ve Kemal Rüzgar'ı da süresiz kadro dışı bırakıldı.
Öte yandan Manisa FK Başkanı Mevlüt Aktan da sosyal medyadan konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Aktan, "Oyuncular söylemek istediklerini söylediler. Şimdi, Manisa Futbol Kulübü'nün sahibi olarak söz sırası bizdedir. Gerekenler yapılıyor ve yapılmaya devam edilecektir. Kulübün iradesini ve gücümüzü herkesin iliklerine kadar hissetmesini sağlayacağız" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (9)
Attalosun torunu 2 ay önce
ÇocukluğumuZdan beri bildiğimiz Manisasporu yok ederken, ahını unuttunuz. O ah size bir haftada teknik direktör değiştirdi.
ozgurtrk 2 ay önce
Para bolya değiştirin durun... teknik direktör değil taktik traktör değiştirmeniz bile sizi yenilgi almalardan kurtarmaz...
samet aybaba 2 ay önce
hemen bugün samet aybaba idmana çıkmalı
saçmalık 2 ay önce
1 maç yönetti adam takımı.. ne yapmasını bekliyorsunuz !! bu nasıl saçma sapan karar
hakan 2 ay önce
suçu futbolcuda,teknik direktörde aramak bence sorumluluktan kaçmadır.yönetim olarak iğneyi önce kendinize batırın.namağlup ligi bitiren tk.bu hale nasıl geldi.tk.nüvesini bozmadan mantıklı takviyeler yapılmadı.yarı pehlivan futbolcu alınıp ısrarla hala oynatılıyorsa bu işte bir bit yeniği var yöneticiler,beyler yine neler oluyor!!!!!!!!
ADNAN 2 ay önce
Futbolculardan bazıları takımı ele geçirmiş kadro dışı bırakılmaları olumlu bir karar takımın başına bu işi bilen bir çalıştırıcı getirilmeli ve bununla devam edilmeli.
Huysuz 2 ay önce
Sorun ne yenildi diye mi?
ENVER GÖKÇE 2 ay önce
manisa'nın başakşehir'i ve osmanlısporudur manisa fk
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
11
kapalı