banner299

banner298

Karaköyspor FK'da altyapı sağlam

banner297

Süper Amatör Lig kulüplerinden Karaköyspor Futbol Kulübü, altyapıya verdiği önemle dikkat çekiyor. Yunusemre Belediyespor altyapısında uzun yıllar görev alan ve yetiştirdiği gençlerle takdir toplayan Ferdi Öztürk'ü sportif direktörlüğe getiren Kırmızı Siyahlılar, uzman eğitmenleri ve futbolcu ordusuyla her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Spor 11.06.2021, 15:42
Karaköyspor FK'da altyapı sağlam
banner388

Karaköyspor FK Başkanı Osman Yıldırım, altyapıdan yetiştirecekleri gençlerle Manisa ve Türk futboluna önemli değerler kazandıracaklarına inandıklarını belirterek, "Kendi değerlerimizi yetiştirip ülke futboluna kazandırmak için ciddi planlamalar yapıyoruz. Tüm ekibimizle şehrimizin futbol altyapısına değer katmaya hazırız. Gençlerimizi önemsiyoruz, onlar bizim geleceğimiz. Pırıl pırıl gençlerimizle yeni sezonun başlamasını heyecanla bekliyoruz. Yeteneğine güvenen, ailemize katılmak isteyen tüm gençlerimize kapımız açık." dedi.

Ferdi Öztürk: "Türk futbolunun tek kurtuluşu altyapıdır"

Karaköyspor FK Sportif Direktörü Ferdi Öztürk de Türk futbolunun tek kurtuluşunun altyapı olduğunu söyledi. Bu felsefe doğrultusunda Karaköyspor FK olarak altyapıya önemli yatırımlar yaptıklarını ifade eden Öztürk, "Biz çocuklarımızın hepsine güveniyoruz. Onlara huzurlu ve güzel bir gelecek hazırlamak istiyoruz. İlgiden çok memnunuz. Alt yaş gruplarımız 2002-2003-2004-2005 2006-2007-2008 gruplarımız mevcut. Bu yaş aralığı gruplarını ilerleyen dönemlerde daha da çoğaltıp Manisa ve Türk futboluna değerli yetenekler kazandırmayı amaçlıyoruz. Antremanlarımızı pandemi nedeniyle şimdilik haftada 4 gün yapıyoruz. Bizlerin her daim yanında olan, bu gençlerimize değerli olduklarını hissettiren Başkanımız Osman Yıldırım'a teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.

Karaköyspor FK altyapı hocaları:

2002-2003 Grubu: Taylan Dumanlıbarut.
2004 Grubu: Gökhan Çapar 
2005-2006 Grubu: Öncel Elverişli 
2007 Grubu: Melih Şengüler ve Süleyman Çalışkan.

Yorumlar (0)
18
açık