Filenin Kuğuları Galibiyete Doymuyor

banner297

Seramiksan Spor Bayan Voleybol Takımı, kendi evinde ağırladığı FMV Işık Üniversitesi Okulları’nı 3-0 mağlup etti. Altıncı maçından da üç puanla ayrılan Kuğular, sezon başından bu yana yakaladığı galibiyet serisini devam ettirdi.

Spor 09.11.2015, 13:17
Filenin Kuğuları Galibiyete Doymuyor

Bu sezon arka arkaya aldığı galibiyetlerle, Türkiye Voleybol 2. Ligi Bayanlar A Grubu’nun iddialı ekiplerinden olan Seramiksan Spor, kendi evinde ağırladığı FMV Işık Üniversitesi Okulları’nı net bir skorla mağlup etti ve sezonun altıncı galibiyetine imza attı.

Maçın başından sonuna kadar üstün bir oyun sergileyen Kuğular, setlerde 25-10,25-13, 25-20'lik skorlarla rakibi karşısında üstünlük sağlayarak haftayı 3 puan ile kapatırken, puanını da on sekize çıkardı.

Maç sonrası açıklama yapan kulüp başkanı N. Bülent Erkul, FMV Işık Üniversitesi Okulları karşısında alınan sonuçla ilgili, sezon başından bu yana takımın yakaladığı üst düzey form grafiğinin kendilerini çok mutlu ettiğini ve bundan sonra zirvedeki yerlerini sağlamlaştırmak için mücadele edeceklerini belirtirken, teknik ekip ve oyuncuları da kutladı.Filenin Kuğuları, önümüzdeki hafta, 10 Kasım’da Beşiktaş deplasmanına konuk olacak.

Yorumlar (0)
17
açık