banner299

banner298

Atilla özcan’ın gelmesi Eto olayı gibi bir şey

banner297

Horozköyspor Başkanı Osman Yıldırım, deneyimli teknik adam ile yüzde 80-90 oranında anlaşma sağladıklarını açıkladı ve ekledi.

Spor 31.12.2015, 17:30
Atilla özcan’ın gelmesi Eto olayı gibi bir şey
banner388

ÖZEL HABER: MUSTAFA TATLI

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Horozköyspor’da Atilla Özcan dönemi için geri sayım başladı. Başkan Osman Yıldırım, İzmir’de bir araya geldikleri deneyimli teknik adamla büyük oranda anlaşma sağladıklarını belirterek, pazartesi gününe kadar resmi imzaların atılabileceğini söyledi.

“ETO OLAYI GİBİ OLUR”

Akhisar Belediyespor’un Süper Lig’e giden serüveninde büyük katkısı olan başarılı teknik adamın Horozköy’e gelmesinin Eto’nun Antalyaspor’a imza atması gibi bir şey olduğunun altını çizen Yıldırım, “Atilla Özcan’ın Horozköy’e gelmesi, Eto’nun Antalya’ya gitmesi gibi bir şey. Biz olaya böyle bakıyoruz. Atilla hocamız, geçmişte büyük başarılar elde etmiş bir hoca. Kendisiyle çalışmak istiyoruz ve sadece bu sezon için değil uzun vadeli bir teklifte bulunduk. Son görüşmemizde birçok konuda mutabakata vardık, yüzde 80-90 oranında anlaştık, kendisi bizden süre istedi. Yılbaşından sonra dönüş yapacak. Takımımız pazartesi günü ikinci devre hazırlıklarına başlayacak. İkinci yarı hazırlıklarına Atilla hocamız ile başlamak istiyoruz” dedi.

 

Yorumlar (0)
26
kapalı