Adliye Maçı Turgutlu’da Oynanacak

banner297

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un 12. Hafta mücadelesinde Ankara ekibi Adliyespor ile oynayacağı karşılaşma Turgutlu 7 Eylül Stadı’na alındı. Yeşil-beyazlıların mutlak üç puan parolasıyla hazırlandığı zorlu karşılaşma, 30 Ekim Cuma günü saat 13.30’da oynanacak. Taraftarlar için saat 12.00’den itibaren Kültür Sitesi önünden Turgutlu’ya ücretsiz araçlar kaldırılacak.

Spor 27.10.2015, 12:42
Adliye Maçı Turgutlu’da Oynanacak

Spor Toto 3. Lig 2. Grupta mücadele eden temsilcimiz Manisa Büyükşehir Belediyespor, ligin 12. Haftasında Ankara temsilcisi Adliyespor’u konuk ediyor. Mümin Özkasap Stadı’nda devam eden zemin yenileme çalışmaları nedeniyle bu zorlu karşılaşma 30 Ekim Cuma günü Turgutlu 7 Eylül Stadı’nda oynanacak. Saat 13.30’da başlayacak olan karşılaşmayı izlemek isteyen taraftarlar için saat 12.00’de Kültür Sitesi önünden Turgutlu’ya ücretsiz araçlar kaldırılacak. Adliyespor ile oynayacakları karşılaşma ile ilgili açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Hüseyin Kıcıroğlu, galibiyetten başka düşüncelerinin olmadığını söyledi. Adliye maçıyla birlikte yeni bir galibiyet serisi başlatmak istediklerini belirten Kıcıroğlu, “Son iki haftada şanssız puan kayıpları yaşadık. Adliyespor maçı ile birlikte bunu telafi ederek yeniden zirve ortağı olmak istiyoruz” dedi.

TARAFTARLARIMIZ YALNIZ BIRAKMASIN  

Statlarının bakımda olması nedeniyle bu zorlu mücadeleyi Turgutlu’da oynayacaklarını hatırlatan Kıcıroğlu, “Taraftarlarımız için Turgutlu’ya otobüs kaldırıyoruz. Bizleri yalnız bırakmayacaklarına inanıyoruz. İnşallah taraftarlarımızın da desteğiyle Adliyespor maçından üç puanla ayrılarak çıkışa geçeceğiz” diye konuştu.  

Yorumlar (0)
16
açık