KOVİD-19'U YENEN BAŞKAN, İLÇEYE SAĞLIKÇI ANITI YAPIYOR

banner297

Manisa'da Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, Covid-19 hastalığı ile mücadelede fedakarca görev yapan sağlık çalışanlarına ithafen, İlçedeki Devlet Hastanesinin yanında "Sağlıkçı Anıtı" yapım çalışmalarına başladıklarını bildirdi. 

Saruhanlı 10.06.2021, 10:23
KOVİD-19'U YENEN BAŞKAN, İLÇEYE SAĞLIKÇI ANITI YAPIYOR

Başkan Bilgin, gazetecilere yaptığı açıklamada, Covid-19 sürecinde sağlık çalışanlarının canla, başla görev yaptığını, onların bu fedakarlıklarının unutulmaması gerektiğini kaydetti.

Bu kapsamda sağlık çalışanları için ilçeye anıt yapmaya karar verdiklerini anımsatan Bilgin, şu bilgileri aktardı;

"Covid - 19 hastalığını geçirmiş ve 17 günü yoğun bakımda olmak üzere toplam 24 gün hastanede tedavi görmüş biri olarak sağlık çalışanlarının ne şartlar altında çalıştığına ben bizzat şahit oldum. Onların hakkını asla ödeyemeyiz. Bu zorlu süreçte ailelerinden ve evlerinden uzak, mesai mefhumu gözetmeksizin özveriyle çalıştılar. Onlara olan teşekkür ve şükranlarımızı sunmak için İlçemizdeki Devlet Hastanesinin yanındaki orta refüjde peyzaj düzenlemesi ile "Sağlıkçı Anıtı" yapımına başladık. Hayırlı olsun."

Başkan Bilgin, sözlerinin sonunda tüm sağlık çalışanlarına selam, sevgi ve şükranlarını sunduğunu dile getirdi. 

Yorumlar (3)
saruhanlılı 4 ay önce
her etkinlikte maskesiz dolaşan başkan bu değil mi? sonra corona olunca isyan ediyor. aman başkan anıt heykel falan yaptırma icraat yap boş şeylerle uğraşma. chp zihniyeti işte işi gücü heykel
Milliyetçi Genç 4 ay önce
CHP = HEYKEL,ANIT
TÜRKOĞLU 4 ay önce
troller yine sahne almışlar!
19
parçalı az bulutlu