Koronaya yakalanan Zeki Bilgin yoğun bakıma alındı

13 Ekim tarihinde korona virüs (Covid-19) testi pozitif çıkan ve Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesinde tedavi gören Saruhanlı ilçesinin CHP'li Belediye Başkanı Zeki Bilgin'in yoğun bakıma alındığı bildirildi.

SARUHANLI 17.10.2020, 14:11 17.10.2020, 14:15
Koronaya yakalanan Zeki Bilgin yoğun bakıma alındı

Kuru öksürük ve gribal enfeksiyon şikayetiyle 13 Ekim tarihinde Saruhanlı Devlet Hastanesine başvuran Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin'in korona virüs testi pozitif çıktı. Tetkiklerin ardından Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınan Bilgin, şikayetlerinin artması üzerine yoğun bakım ünitesine alındı. Konuyla ilgili Saruhanlı Belediyesinin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Belediye Başkanımız Zeki Bilgin'in 13 Ekim tarihinden bu yana Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi'nde süren tedavisine ateş ve öksürük şikayetlerinin artması nedeniyle bugünden itibaren Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinde devam edilecektir".


Yorumlar (5)
Stefan Zweig 4 gün önce
Yıldız Tur Biçer durumu iyi yarın eve çıkar diyordu.
Kadının maşAllah dediği 2 gün yaşıyor.
Akdede 3 gün önce
Covid 19 tedavisi mutlaka hastanın evinde olmalı ve bir gönüllü hastayla ilgilenmelidir. Kullanılan ilaçlar hastayı aşırı terletiyor yarım saatte alt ve üst giyimi mutlaka değiştirilmeli, ateşi yarım saatte bir ölçülmeli, bol bol su içirilmeli, gıdasına dikkat edilmeli... bu hizmeti malasef hastanelerdeki hemşeriler görevliler veremez. Bu yazdığımı lütfen dikkate alın !
Manisalı 3 gün önce
ALLAH şifa versin
Suat Gülsuyu 2 gün önce
İnşAllah kısa sürede sağlığına kavuşur , sevdiklerine ve görevine geri döner
Selam 2 gün önce
Başkanımıza Allah acil şifalar niyaz etsin
18
parçalı bulutlu