banner298

DEVLET HASTANESİNE HAYIRSEVER DESTEĞİ

banner297

Saruhanlı Devlet Hastanesi'nde, hayırsever çiftin desteğiyle hazırlanan iki kişilik özel hasta odası, düzenlenen törenle hizmete girdi.

Saruhanlı 19.12.2014, 11:25
DEVLET HASTANESİNE HAYIRSEVER DESTEĞİ

Saruhanlı ilçesinde, Ali ve Raziye Akşit çiftinin sağladığı destekle hazırlanan iki kişilik özel hasta odasının açılışı için tören düzenlendi. Törene, Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı, Saruhanlı Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Fatma Neslim Yağlı, Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Gökmen, hayırsever Ali ile Raziye Akşit çifti katıldı. Açılış kurdelesini ise Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı keserek odayı hizmete açtı. Başkan Yaralı, konuşmasında hayırsever aileye teşekkür ederek "Hastanemize günde yüzlerce hasta başvuruyor. Hastalarımızın böylesine güzel hasta odalarında tedavi görmeleri hem onları hem de bizleri sevindirecektir. Hayırsever çiftimiz gerçekten çok güzel bir hizmete imza attı. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun. Allah hayırlarını kabul etsin" dedi. 

Yorumlar (1)
Caner ertok 8 yıl önce
Bunuda anlamakta zorlanıyorum arkadaş sen belediye başkanısın senin yapmadığın bir işi bir hayırsever çift yapıyor sende bunu törenle kutluyorsun , ben görevim olmasına rağmen yapmadım siz yaptığınız için hadi kutlayalım çok şey istemiyoruz ki işinizi yapın işinizi
32
açık