Maski Personeline Eğitim Semineri

banner297

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen eğitim programları kapsamında, ilçe belediyelerde görev yapan MASKİ çalışanlarına, Temel İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda seminer verildi.

Salihli 16.11.2015, 17:39
Maski Personeline  Eğitim Semineri

Salihli Belediyesi Zafer Keskiner Tiyatro Salonunda düzenlenen eğitim seminerine, Büyükşehir Salihli Koordinatörü Ali Rıza Ünveren ile MASKİ Salihli Şubesi personelinin yanı sıra, Kula, Alaşehir, Selendi, Demirci, Ahmetli ve Sarıgöl MASKİ Şubelerinde çalışan personeller de katıldı. Temel İş Sağlığı ve Güvenliği konularında, BESOT İş Güvenliği Uzmanı Hikmet Kurt, BESOT İşyeri Hekimi Dr. Mehmet Bayramer ve BESOT İş Güvenliği Uzmanı Merve Zengin tarafından eğitim seminerine katılan kursiyerlere önemli bilgiler verildi.

Seminere katılan Büyükşehir Salihli Koordinatörü Ali Rıza Ünveren, “ Temel İş Sağlığı ve Güvenliği konularında düzenlenen eğitim semineri ile personellerimiz her konuda eğitiliyor. Eğitimler sayesinde vatandaşlarımıza verdiğimiz hizmet kalitesini yükseltmek istiyoruz. Bu tarz eğitimlerimiz aralıklarla devam edecektir ” dedi.

Yorumlar (0)
16
açık