Kara, Genç ASKON Manisa Kurucu Başkanı olarak atandı

banner297

Salihlili genç iş insanı Hamza Onur Kara, Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği'nin (ASKON) genç teşkilatı Genç ASKON Manisa Kurucu İl Başkanlığı görevine getirildi.

Salihli 12.06.2021, 18:10
Kara, Genç ASKON Manisa Kurucu Başkanı olarak atandı
banner388

Salihli’de genç yaşta atıldığı ticaret hayatı ile önemli çalışmalara imza atan ve aynı zamanda Şükran Yemek Fabrikası sahibi olan Hamza Onur Kara, düzenlenen törenle Şube Beratını alarak Manisa Kurucu İl Başkanlığı görevine atandı.
Düzenlenen törene Genç ASKON Genel Başkanı Hüseyin Karaca, Genç ASKON Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı Ferhat Ayhan ile Genç ASKON Üniversiteliler Sorumlusu Mehmet Karakaya’da katıldı.
Genç ASKON Manisa Kurucu İl Başkanlığı görevine getirilen Hamza Onur Kara “Genç ASKON, geleceğin iş insanlarını yetiştirmek, onları hayata hazırlamak, helal kazanç doğrultusunda ilerlemelerini sağlamaya çalışan bir kurumdur. 1998 yılında kurulan Genç ASKON bünyesinde birçok kesimden insanlar barındırıyor.  Bu görevde yer alan insanlar her daim inançlı, erdemli, liyakatli, vatanını seven, vatanına hizmet etmeyi bir görev haline getirmiş kişiler. Dolayısıyla böyle kutsal bir görevin tarafımıza verilmiş olmasından büyük bir gurur ve onur duyduk” dedi.

Yorumlar (0)
36
açık