ŞEHİR HASTANESİ'NDE TEDAVİ ODASI SIRASI

banner297

Manisa Şehir Hastanesi çocuk acil servisindeki tedavi odası önünde uzun hasta kuyrukları oluşuyor.

Sağlık 14.01.2020, 22:52
ŞEHİR HASTANESİ'NDE TEDAVİ ODASI SIRASI

Manisa Şehir Hastanesi çocuk servisi geniş ve ferah yapısı ve poliklinikleri ile hasta trafiğini büyük ölçüde karşılıyor.


Ancak muayene olduktan sonra tedavi odasında serum, iğne ve benzeri enjeksiyon hizmetleri için hastalar sıra beklemek zorunda kalıyor.


Kısa sürede muayene olan çocukların tedavi olmak için sıraya  girmek zorunda kalması çocukların ve ebeveynler için  sıkıntılı bir sürece dönüşüyor.


Özellikle geceleri çocuk acil servise gelen hastaların bu sıkıntıyı yaşadığı gözlemlendi.


Hastanedeki kaliteli hizmetin tedavi odasına da yansımasını bekleyen vatandaşlar bu konuda hastane yönetiminin tedavi odası sayısını artırması gerektiğini ifade ettiler.

Yorumlar (4)
Ali 3 yıl önce
Tedavi odası en azından 2 tane olmalı,çocuklar zaten ağlayıp,bağırıyor,sıra beklerken iyice curcuna oluyor orası.koskoca hastaneye 1 tane tedavi odası çok az,yetişemiyor,kavga ve huzursuzluk oluyor.bu işe biri el atsında bir hayr işlesin.
Davud17 3 yıl önce
il sağlık müdürü işini yapmazsa daha çok kuyruk olur bir senedir merkez efendiye çocuk kliniği istiyoruz ihtiyaç var diye diye manisalılar olarak sesisimizi duyurmaya çalıştık anlaşılan saglık müdürünün manisadan önemli işleri var .. yazık çocuklarımız için üzülüyorum
Didem 3 yıl önce
Bnce doktorlar muayene etmesini bilsinler neyi var deyipte muayene edilmeden ilac yazmasınlar sehir hastanesi bir numara bu konuda her acile gidişimde ayni durum
Burak ALKAN 3 yıl önce
Doktorlar artık hastalardan bikmislar polikilinkleri resmen gişe gibi kullanıp tamam triajda ateş dusurucunuzu alın ve soğuk uygulama yapın bu da tahlil yapmamıza gerek olmadan buyrun ilaciniz deyip gönderiyorlar...
Çekilen sıkıntı ve çaresizlik aileler için ortada. Ya paran olacak özel doktor özel oda tutup tedavi olacaksın yada bu çaresizlikle günlerce hasta kalmaya devam edeceksin .