KALP KRİZİ NEDENİYLE BİR CAN DAHA GİTTİ 

banner297

Manisa’nın sevilen ve tanınan simalarından Ali Sırmacı hayatını kaybetti.  Sırmacı’nın ölüm neden kalp krizi… Son günlerde genç, hatta çocuk yaşta insanların kalp krizi nedeniyle ölmesi düşündürücü. 

Sağlık 24.05.2022, 22:12
KALP KRİZİ NEDENİYLE BİR CAN DAHA GİTTİ 

Manisa esnaflarından Özkardeşler Kuyumculuğun sahiplerinden Ahmet Nuri Borazan, Mustafa Naci Borazan, Murat Borazan ve Mehmet Latif Borazan kardeşlerin damatları Ali Sırmacı bugün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. 
Sırmacı’nın ölüm haberi ailesi, sevenleri ve çarşı esnafını adeta yasa boğdu. Sırmacı’nın genç yaşta kalp krizi sonucu ölmesi ise üzüntüyü ikiye katladı. Son günlerde sadece yetişkinlerde değil, gençlerde ve çocuklarda bile kalp krizi sonucu ölümlerin meydana gelmesi düşündürücü. 
Öte yandan Ali Sırmacı’nın cenazesi yarın (25 Mayıs Çarşamba) öğlen namazına müteakip Manisa İbrâhim Çelebi Camii’nden kaldırılacak. 
 
 

Yorumlar (2)
Misafir-45 2 ay önce
Bir araştırın bakalım bu ölenler kovid-19 aşısı olanlar mı yoksa normal sıradan kişiler mi?
Zillet 2 ay önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun corono yı önlemek için aşı olanlar enfeksiyon kanda pıhtılaşma kalp krizi beyin kanaması hayat ını kaybenlerin ne yazikki hepsi aşı olmuş insanlar her halde aşı olmadan önce kendi istegimle oluyorum sorumluluk kendime ait diye imza aldıkları şimdi anlaşıldı fakat ne yazikki giden geri gelmiyor
32
açık