Tanınan iş insanı Deva Partisi Yunusemre ilçe başkanı oldu

banner297

Manisa'da Deva Partisi Yunusemre ilçe başkanlığına Uğur Kıraloğlu'nun atandığı iddia edildi.

POLİTİKA 28.07.2020, 14:06 28.07.2020, 18:20
Tanınan iş insanı Deva Partisi Yunusemre ilçe başkanı oldu

Eski Ekonomi Bakanı Ali Babacan liderliğinde kurulan DEVA Partisi, Manisa'da da hızla çalışmalara başladı. İl teşkilatını kurma görevi ise bir dönem Celal Bayar Üniversitesi'nde akademisyenlik görevinde bulunan mali müşavir Süreyya Sakınç'a verilmişti.
Eski AK Partili isim iş adamı Serhat Çağ,  Cansın Tunçdirek ve Mali Müşavir Sertaç Teker, partinin Manisa'da teşkilatlanmasında görev alacak isimler olarak belirlenmişti.
Manisa'da daha önceden partiye katılmak için başvuruda bulunan yaklaşık 1000 kişilik bir listenin olduğu ve bu listedeki isimler arasından yönetimlerin belirleneceği basına yansımıştı.

Deva Partisi Yunusemre ilçe başkanlığına Manisalı iş insanı Uğur Kıraloğlu'nun atandığı iddia edildi. Kıraloğlu, son yerel seçimlerde Demokrat Parti'den Şehzadeler Belediye Başkan adayı olmuştu.

Yorumlar (6)
manisalı 6 ay önce
şu yukarıda ismi geçen hepsi parti parti gezip bi yerde tutunamayan isimler. en çokta serhat çağ a gülüyorum.
Hannah Rosen 6 ay önce
demokrat parti adayı olup yarıştan yüzde 2 oy alarak millet ittifakına şehzadelerde kaybettirip ömer faruk çelik ve ak partinin tekrar kazanmasına sebep olmamış mıydı uğur kıraloğlu
ilker 6 ay önce
Manisa da toplasan 10 adam var..Vekil onlar il başkanı onlar,ilçe başkanı onlar,belediye başkanı onlar..Oda başkanları onlar...Mevlana gibi parti parti dönüp duruyorlar...Sanki başka adam piyasada yok..Hepsi rantçı..Nerde neme varsa onlar orda..İdeoloji yok..Hizmet ideolojisi yok..
Hakkı 6 ay önce
Ben yazacaktım sen yazmışın. Yeter artık düşün yakamızdan. Hep aynı tipler, ya da 2. Nesilleri çocukları. Helal işlerin peşine düşün.
Kadir Saraç 6 ay önce
manisada deva partisine ivme katacaktır genç vizyon sahibi olan bir isim
Simge Ekici 6 ay önce
Uğur Kıraloğlu potansiyeli olan isim Cumhur İttifakı'na oy veren merkez sağdaki seçmeni Deva Partisi'nde toplayacaktır
0
açık