MHP'Lİ AKÇAY'DAN CHP'Lİ ÖZEL'E YANIT

CHP-MHP polemiğine Manisa milletvekilleri de dahil oldu.

POLİTİKA 29.04.2020, 19:22 29.04.2020, 19:33
MHP'Lİ AKÇAY'DAN CHP'Lİ ÖZEL'E YANIT

CHP Grup Başkanvekili Manisa Milletvekili Özgür Özel'e, MHP Grup Başkanvekili Manisa Milletvekili Erkan Akçay'dan yanıt geldi.

MHP'li Akçay sosyal medya hesabından şu açıklamalarda bulundu:

"Ankara Barosunun dinimize ve kutsal kitabımız Kuran'ı Kerim'e hakaretini eleştirmemizden rahatsız olan CHP'li Özgür Özel "Cumhur ittifakı kutuplaştırma yapıyor" diyor.CHP dinimize hakaret edenlere sahip çıkarken kutuplaştırma olmuyor da biz eleştirirken mi kutuplaşma oluyor?

Yüzüne muhalefet maskesi takıp Türkiye'nin milli birliğine ve çıkarlarına karşı Pensilvanya, Washington, Brüksel ve Kandil ile birlikte koro kurup ağız birliği yapan CHP milli birlik ve beraberliği sabote etmeye çalışan bir partidir.

CHP sözcüsü "AK Parti ve MHP aynı şeyleri söylüyor" diyor. MHP" önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben" ilkesiyle hareket eder. Muhalefet etmeyi Türkiye düşmanlığına dönüştüren bu günkü CHP yönetimi maskeli siyaset ve şizofren muhalefet içindedir.

CHP, MHP ile AK Parti'nin söylem birliğinden rahatsız olmuş.MHP ve AK Parti'nin açık ve şeffaf bir şekilde kurduğu Cumhur İttifakının milli konularda benzer söylemlerde bulunması doğaldır.Ancak CHP; maskeli ittifak kurduğu İp,Hdp,Pkk, Fetö ile söylem ve tutum birliği içindedir."

Yorumlar (8)
Ahmet Güleryüz 5 ay önce
Herkesin müslüman, herkesin namuslu, herkesin vatansever herkesin adil olduğunu söylediği bir ülkede neden bu kadar adeletsizlik neden bu kadar aç ve açıkta insan var.İşsizlik diz boyu yolsuzluk almış yürümüş imsanlar eşit değil ve tek rezil olan Chp öyle mi?
Alper Cevheri 5 ay önce
Mesele Chp değil aslında bende Chp li değilim. Asıl mesele Atatürk.Hepiniz R. Tayyip Erdoğandan yeni bir Atatürk yaratmak istiyorsunuz ama ne yapsanız olmuyor Atatürk olmak Türkiye olmaktır, yeri dolmadı dolmayacak bütün nefretiniz ve çırpınışınız bundan dolayı.
Güven Utkan 5 ay önce
vekilim bakara makara yapanlara hiçbir lafınız yok milletin orasına koyacağını söyleyen müteahhide hiçbir şey diyemiyorsunuz başbakanımızın sünneti diyenlere karşı sesiniz çıkmıyor nasıl olacak bu işler böyle
Muşlu Semih polat 5 ay önce
Ağzına kurban ERKAN AKÇAY ALLAH SİZE VE REİSLERİMİZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN DEVLET BAHÇELİYE GÜÇ KUVVET VERSİN SİZLERİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN,,,, müslüman mahallesinde salyangoz satanlar boşuna heveslenmeyin bu millet sizi iyi tanır SİZ BAŞÖRTÜSÜ GİBİ BİR MÜSLÜMANIN EN MASUM HAKKINA TAHAMMÜL EDEMEYENLERSİNİZ HANGİ HAKTAN HUKUKTAN BAHSEDİYORSUNUZ GÜLDÜRMEYİN NOLUR..
Nihal Zenginer 5 ay önce
boş yapıp durma semoş kafan amma iyi ha mossad, cia, esed, paralel yapı, derin devlet, vatan hainleri, teröristler,dış mihrak, üst akıl, faiz lobisi, israil, amerika, fetö,alevi,pkk cazırtı cuzurtu yapıyorsun hayrola anketler iç açıcı değil anlaşılan iktidarınız altınızdan kaymak üzere bakıyorum
Manisalı 5 ay önce
Boş boş konuşma düzenin söğüşçüsü. Bu kadar müslümansan, yandaş medyadan atv de ki eşcinselliği özendirici, sapkın diziye de 2 laf ette, görelim müslümanlığını. Kendinize geldi mi herşey mübah, karşıdaki gık etmeyecek. hadi ordan...
CcC Sinan Akyüz CcC 5 ay önce
size helal olsun vekilim son komünist son fetöcü son pkklı son deaşlı son gezici son suudçu son lgbtci bükücüsü erkan akçay hep söylerdim yiğit memleketten değil atadan çıkar diye burdurlusunuz ama manisada hepimizin gurur kaynağısınız
Gülden Keskin 5 ay önce
MHP de sayın genel başkanı da bugünü okumaktan uzak Soğuk Savaş kalıntısı arkaik siyaset anlayışının temsilcileridirler. İçinde bulundukları tuhaf ittifak sürdürülebilir değil, ülke zarar görüyor. Sistem tıkandı, ilerlemiyor. Kapsamlı uzlaşmaya ve nefes almaya ihtiyaç var.
29
açık