İYİ Partili Köse, Manisa'da ziyaretlerde bulundu

banner297

İYİ Parti Genel Merkez Toplumsal Politikalar Başkan Yardımcısı Gökhan Köse, Gölmarmara, Demirci ve Gördes’te esnaf ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi. Esnafın zor günler yaşadığını belirten Köse, “Bu krizden çıkışın yolu yeniden tek adam yönetiminden, geliştirilmiş parlamenter sisteme dönmekten geçiyor. Bunu Genel Başkanımız Meral Akşener’in liderliğinde gerçekleştireceğiz” dedi.

Politika 26.08.2021, 10:16 26.08.2021, 10:18
İYİ Partili Köse, Manisa'da ziyaretlerde bulundu
banner388

İYİ Parti Genel Merkez Toplumsal Politikalar Başkan Yardımcısı Gökhan Köse, Manisa’da bir takım ziyaretlerde bulundu. Köse, Gölmarmara, Demirci ve Gördes ilçelerinde esnaf ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi. Yoğun bir program yapan Köse, Gördes Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Gördes Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Gördes Ticaret ve Sanayi Odası, CHP İlçe Başkanlığı, Çiçekli Mahallesi ve esnaf ziyareti yaptı. Öte yandan Demirci ve Gölmarmara’da da ziyaretlerde bulunuldu.  
Gördes halkı ve esnafının zor zor durumda olduğunu, her zaman esnafın yanında olacaklarını söyleyen İYİ Parti Genel Merkez Toplumsal Politikalar Başkan Yardımcısı Gökhan Köse, “Esnafımızı ziyaret ettik. Hemen hemen tamamı kan ağlıyor. Gördes halkı yıllardır tamamlanmayan ve yapılamayan Gördes ile Akhisar yolunun yapılmasını istiyor. İlçe nüfusu iş bulamamaktan dolayı göç vermekte ve hızla nüfusu azalmaktadır. Bitmiş durumda olan esnaf ayakta kalmaya direniyor. Bu durum sadece Gördes ya da Manisalılara has bir durum değil, tüm Türkiye’de durum aynı. Çözümler bulana kadar ziyaretlerimize devam edeceğiz. Bizler sahaya kimseyi kötülemeye ve eleştirmek için inmiyoruz. Türkiye’nin şu andaki ekonomik ve siyasal durumunu hep birlikte görmeye ve esnafımızın yaşadığı sorunları yerinde görmeye geldik. Bu krizden çıkışın yolu yeniden tek adam yönetiminden, geliştirilmiş parlamenter sisteme dönmekten geçiyor. Bunu İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in liderliğinde gerçekleştireceğiz. Millet bizi çağırıyor, İYİ Parti iktidara yürüyor. Bunu inşallah hep birlikte gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
33
açık