İYİ PARTİLİ AKAN, MAZBATASINI ALDI

Hafta sonu yapılan Yunusemre 2.Olağan İlçe kongresinde İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanlığı’na yeniden seçilen Tufan Akan ve ilçe yönetim kurulu üyeleri mazbatalarını alarak göreve başladı.

POLİTİKA 05.03.2020, 15:30 05.03.2020, 15:32
İYİ PARTİLİ AKAN, MAZBATASINI ALDI

İYİ Parti Yunusemre İlçe Teşkilatı’nın 1 Mart Pazar günü gerçekleştirilen 2. Olağan Kongresi’nde güven tazeleyen mevcut Başkan Tufan Akan ve yönetim kurulu üyeleri, Yunusemre İlçe Seçim Kurulu’na gelerek, mazbatasını aldı.

Çıkışta basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Akan, “Öncelikle ikinci olağan kongremize rekor bir katılımla teveccüh gösteren tüm delegelerimize, il teşkilatımıza, il ve ilçe başkanlarımıza ve tüm misafirlerimize çok teşekkür ederim. Onların orada olmaları, varlıkları bizlere büyük bir onur ve şeref kattı. Katılımın yüksek olduğu güzel bir kongre oldu. İnandığımız değerler için ekip arkadaşlarımızla, yönetim kurulumuzla birlikte uzun bir yola çıktık. Bu yolda da delegelerimizin güven oyu ile , atanmış değil seçilmiş ilçe başkanı ve ilçe yönetimi olarak görevimize devam edeceğiz. Kimsenin şüphesi olmasın, Yunusemre ilçemizi bir örümcek ağı gibi sarmalayacak, gece gündüz demeden çalışacağız. Bütün üyelerimize, delegelerimize, İYİ Parti mensubu olan, vatan-millet ve sevdası Türkiye olan, bütün vatanseverlere buradan hayırlı olsun diyorum. Hiç şüpheniz olmasın önümüzde ki ilk seçimlerde, hem yerelde hem genelde Manisamızda iyilik rüzgarı estireceğiz. Yunusemre iyi olacak, Manisa iyi  olacak, Türkiye iyi olacak” dedi.

Yorumlar (0)
19
açık