Gelecek Partisi Soma İlçe Başkanı belli oldu

banner297

Gelecek Partisi Manisa İl Teşkilatı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin, "Biz Türkiyeyiz,Biz Manisayız,Biz Geleceğiz" sloganı ile başlatmış olduğu teşkilâtlanma çalışmalarından Manisamız ve Ülkemiz açısından büyük bir öneme sahip olan Soma İlçemize Soma'nın sevilen simalarından Eczaneci Ali Çırak'a emanet ettiklerini ve Ali Bey'in Soma'ya nefes olacağını  ve geleceğe emin adımlarla ilerleyeceklerini söyledi.

POLİTİKA 18.12.2020, 14:39
Gelecek Partisi Soma İlçe Başkanı belli oldu

Ali Çırak, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve STK Başkanı Selçuk Özdağ, Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığına teşekkürlerini iletti.
Gelecek Partisi'nin Soma'da bayrağını en iyi şekilde dalgalandıracaklarını söyleyen Çırak, "Soma'nın demografik yapısına uygun içerisinde herkesi kucaklayan bir yönetim kadrosu kurmak istediklerini belirterek partimize herkesi bekliyoruz. Biz Geleceği Soma halkımızla birlikte inşaa etmek istiyoruz" dedi.
Ali Çırak kimdir?
1969 Soma doğumlu olup İlk, orta ve lise eğitimini Soma'da tamamladıktan sonra üniversite eğitimini Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nde tamamlamıştır.Evli ve 1 kız babasıdır.Eşi mimar olarak kamuda görev yapmaktadır ve kızı da Süleyman Demirel Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü öğrencisidir.Soma'da serbest Eczacılık mesleğini yürütmektedir.

Yorumlar (0)
5
az bulutlu