GELECEK PARTİSİ'NDEN MANİSA'DA BİR İLÇEYE DAHA ATAMA

Manisa'da ilçe teşkilatlanmalarını sürdüren Gelecek Partisi Manisa İl Başkanlığı; Gördes, Köprübaşı, Salihli, Akhisar, Şehzadeler ve Soma  teşkilatlarının ardından 7. İlçe teşkilatı olarak Saruhanlı kurucu ilçe başkanının atamasını gerçekleştirdi. 

POLİTİKA 28.04.2020, 18:21
GELECEK PARTİSİ'NDEN MANİSA'DA BİR İLÇEYE DAHA ATAMA

Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin partisinin Saruhanlı kurucu ilçe başkanlığın ıAv. Mervan Karaca' ya emanet ettiklerini açıkladı. 


Av. Mervan Karaca' ya Gelecek Partisi Saruhanlı Kurucu ilçe Başkanlığı belgesini takdim eden Mustafa Keskin, " Şuana kadar Manisamızda atanan en genç siyasetçi kurucu ilçe başkanımız olan Av. Mervan Karaca'yı tebrik ediyor, görevinde başarılar diliyorum. Saruhanlı ilçemize Manisamıza ve partimize hayırlı uğurlu olsun" dedi.  

Gelecek Partisi'nin kendisinde ayrı bir yeri ve önemi olduğunu belirten Saruhanlı Kurucu İlçe Başkanı Av. Mervan Karaca " Genel Başkanımız Sn. Ahmet Davutoğlu'nun ve Genel Başkan Yardımcımız Sn. Selçuk Özdağ'ın kurmuş oldukları partinin bir neferi olmak benim için ayrı bir onur ve gurur kaynağı. Manisa İl Başkanlığımız ile birlikte, Manisamız ve Saruhanlı ilçemiz adına tüm gayretimizle çalışacağız. Hedefimiz Türkiye Büyük Millet Meclisinde, Manisa Büyukşehir ve ilçe belediyelerimizde Gelecek Partisi olarak halkımızı en iyi şekilde temsil etmek ve vatandaşımızın özlediği, beklediği hizmetleri en iyi şekilde sunabilmektir. Bu bağlamda,

Saruhanlı Kurucu İlçe Başkanlığı görevini adıma layık gören Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin'e, İl teşkilat Başkanı Abdulselam Alpkan'a ve tüm il yönetimine teşekkürlerimi sunuyorum."

Av. MERVAN KARACA KİMDİR ?

15 Haziran 1993 Bursa Mustafa Kemal Paşa'da 4 çocuklu çiftçi bir ailenin 3. Çocuğu olarak dünyaya geldi. 

Aslen Mardinli olan Mervan Karaca, 1997 yılından bu yana ailesi ile birlikte Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde ikamet ediyor. 2017 yılında Antalya Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan Karaca, 28 Kasım 2018'den bu yana Saruhanlı' da Kendine ait büroda  serbest avukat olarak mesleğini icraa ediyor.

Programa, Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Mustafa Keskin Gelecek Partisi Ticaret Politikaları Başkan Yardımcısı ve Manisa İl Koordinatörü Gizem Satıoğlu Öcmenler ile Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Abdulselam Alpkan katılım sağladı.

Yorumlar (4)
BOP'nin xyz planları 6 ay önce
akp den kimse ayrılamaz! akp yönetiminde yer almış herkesin dosyası olduğunu sağır sultan bile biliyor. O zaman bu oluşum ne derseniz; akp den uzaklaşan seçmeni kaçırmamak için kurulmuş 'kaçanları toplama ve acil durumda(iktidar elden giderken) süreci 5 yıl daha entübe etmek için kurgulanmış yedek adres'.
ENVER GÖKÇE 6 ay önce
Allah yolunuzu açık etsin Manisa'da başarılarınızla destan yazacaksınız gelecek Manisa'nın olacak
Adem Yavuz 6 ay önce
sonuna kadar yanınızdayız gelecek Manisa'nın olacak inşALLAH
CcC Alper Cankar CcC 6 ay önce
kim ne derse desin kızıl da olsa yeşil de olsa solcu da olsa islamcı da olsa deniz gezmişçi de olsa metin yükselci de olsa kandildaroğlu da olsa chpkklı da olsa serokoğlu ahmet de olsa gidecek partili de olsa ali kandilcan da olsa veba partili de olsa kandilmollaoğlu da olsa saadil partili de olsa değişmiyor komünist komünisttir kızıl komünist de yeşil komünist de aynı menzilin yolcusu ister rus çin sevicisi olsun ister suud katar sevicisi olsun ister pos bıyıklı kızıllar olsun ister badem bıyıklı yeşiller olsun hepsi ulus devletinin Başbuğ Atatürk'ün düşmanıdır aynı menzilin aynı cehennemin yoldaşlarıdır ne kızıl komünistler pkk dhkp-c ülkeye yarar getirir ne de yeşil komünist fetö deaş hizbullah yarar getirir topunuz da gelseniz akpkk sevicisi ülkücü hasmı partimizi işgal eden bay cengonun da eteğine saklansanız serok ahmedin yaveri fırıldak selçuğa da iltica etseniz ülkücü irade çelik gibidir yıkılmayacaktır hamdolsun
21
parçalı az bulutlu