banner298

Manisalıların maske takma kuralına uyduğunu düşünüyor musunuz?
Manisalıların maske takma kuralına uyduğunu düşünüyor musunuz?
Yorumlar (6)
Misafir 2 yıl önce
Ne yazık ki işin ciddiyetini kavrayamamış insanlar çoğunlukta.Sevgi yolu denen esnafın alabildiğince yayıldığı alanlar masa sandalyeden geçilmiyor.Dondurmacıların önü gece yarısında bile kuyruk içinde.Yasakları ,cezaları takan yok.Denetim yok.Bunun bedelini korkarım çok kötü ödeyeceğiz.
s.s 2 yıl önce
insanların çoğu sakal maskesi kullanıyor
VATANDAŞ 2 yıl önce
DENETİM YOK NE DIŞARDA NE CAFELERDE NEDE DÜĞÜNLERDE.
emin cengiz uğurlu 2 yıl önce
bugün kızımla pazara gittik.oradan da markete uğradık.bulunduğumuz kırsal mahallede kendimi uzaydan gelmiş yabancı bir ırkın mensubu gibi hissettim.eldivenn zaten takan yok da.maske ise bir iki pazarcıda lütfen var.merketler ona keza.böyle giderse bunun önü alınamaz.
Tam Manisalı 2 yıl önce
Kesinlikle hayır, Elbette bir kısım aklı başında vatandaşımız olaya ceza yada kanun,kuraş kavramında bakmayıp sağlığı için bu önlemi alırken. Bir kısım ki bunlar çoğunlukta sürü psikolojisi mi dersiniz yoksa olayın vahametini anlayacak beyin olgunluğuna erişmeyip, şenpaze zekasıyla ya bize bişey olmaz kuramında hiç maske takmayıp, yada maskeyi ağzı-burnu kapatmak yerine farklı atraksiyonlarla ağız kapalı burun açık, yada çene kapama, yada gözlük niyetine kullananlar var.
celal tanay 2 yıl önce
maske kuralına uyulmuyor bana göre bilhassa araç içinde ve fabrikalarda .bu kuralın hiç uyulmadığını görmek zor değil.cezai yaptırımla bunun sağlanması mümkün değil.covid19 ile ilgili sosyal meya basın ve televizyon yoluyla tanıtm ve eğitim sağlanabilirse daha çok ulaşıblir insanlara
22
açık