YUNUSEMRE'DEN 50. YIL’DA YOL ÇALIŞMASI

banner297

Yunusemre Belediyesi,  50. Yıl Mahallesi’nde kilitli parke taşı döşeme çalışması gerçekleştiriyor. Sona yaklaşılan çalışmayı yerinde inceleyen Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, çalışmaların sezon süresince ihtiyaç olan yollarda sürdürüleceğini söyledi.

MANİSA 26.10.2020, 14:43
YUNUSEMRE'DEN 50. YIL’DA YOL ÇALIŞMASI

Yunusemre Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler 50. Yıl Mahallesi’nde kilitli parke taşı döşeme çalışması yapıyor. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Akyel, Fen İşleri Müdürü Fuat Balcı ile beraber yapılan çalışmaları yerinde inceledi. İlçede bozulan yollarda düzenlemenin hummalı bir şekilde devam ettiğini kaydeden Başkan Çerçi, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Yol yapım çalışmalarımıza 50. Yıl Mahallesi ile devam ediyoruz. Mahallede sürücü ve yayalarımızın kullanabileceği yeni bir yol yapıyoruz. Yollarımızı, sokaklarımızı şehircilik adına güzel bir şekilde inşa ediyoruz. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz” dedi.

Mahalle Muhtarı Erol Akar da Yunusemre Belediyesi’ne yol yapım çalışmasından dolayı teşekkür etti. Muhtar Akar, “Yunusemre Belediye Başkanımıza sahada çalışanlarımıza emekleri olan herkese bu güzellikler için çok teşekkür ederiz. Allah bir taş koyandan razı olsun. Sağ olsunlar” diye konuştu. Mahalle sakinlerinden Tevfik Atıcı, Recai Karaçivi de yol düzenlemesiyle sıkıntılarının giderildiğini söyledi. 

Yorumlar (0)
18
parçalı bulutlu