Yol kapandı, mahsur kalan aile böyle kurtarıldı

banner297

Manisa'da Yunusemre ilçesi Bağyolu - Avdal mahalleleri arasında şiddetli yağış sonucu yol ulaşıma kapandı. Yunusemre Osmancalı Mahallesinde hafta sonu köyüne giden bir aile mahsur kaldı. Manisa Su ve Kanalizasyon Genel Müdürlüğü Çevre Koruma Ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri iş makineleri ile aileyi kurtardı. 

Manisa 30.01.2021, 18:26 30.01.2021, 18:35
Yol kapandı, mahsur kalan aile böyle kurtarıldı

Manisa Su ve Kanalizasyon Genel Müdürlüğü Çevre Koruma Ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri müdahale etti. Yol tekrar ulaşıma açıldı. Ayrıca Muradiye Göksu mevki, Uncubozköy, Ahmet Bedevi, Turgut Özal, Barbaros, Atatürk, Bayındırlık, Sarma ve muhtelif mahallelerdeki derelere iş makineleri ile müdahale edilerek su taşkınları engellendi. 

MAHSUR KALDILAR

Yunusemre Osmancalı Mahallesinde hafta sonu köyüne giden bir aile mahsur kaldı. Manisa Su ve Kanalizasyon Genel Müdürlüğü Çevre Koruma Ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri iş makineleri ile aileyi kurtardı. 

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Ekipleri su basan evlerden suyu tahliye etti. 2 çiftliğe müdahale edildi. Yol Yapım ve Onarım Dairesi Ekipleri de Yuntdağında şiddetli yağış sonrası kapanan yolları açtı.

Yorumlar (0)
18
açık