YENİ SAĞLIK MÜDÜRÜNDEN YOĞUN MESAİ

banner297

Manisa İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Doç. Dr. M.Emre Erkuş, görevi Dr. Necip Yemenici'den devralmıştı. Yeni Manisa İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. M. Emre Erkuş, hızlı başladı.

Manisa 29.06.2021, 11:10
YENİ SAĞLIK MÜDÜRÜNDEN YOĞUN MESAİ
banner388

Yemenici'den görevi devralan Erkuş, çeşitli sağlık birimlerine ziyaret gerçekleştirdi. Doç. Dr. M.Emre Erkuş, kısa sürede birçok ilçeyi gezdi.

ERKUŞ'UN SAĞLIK BİRİMİ ZİYARETLERİ

Manisa İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. M. Emre Erkuş, Manisa Ruh Salığı ve Hastalıkları Hastanesi Ahmetli Ek Binası ve Ahmetli İlçe Entegre Hastanesi'ni; Sarıgöl İlçe Sağlık Müdürlüğü, Sarıgöl İlçe Devlet Hastanesi, Çavuşlar Sağlık Evi ve Tırazlar Sağlık Evi'ni; Salihli İlçe Sağlık Müdürlüğü, Salihli ADSM, Salihli Devlet Hastanesi'ni; Soma İlçe Sağlık Müdürlüğü, Soma Devlet Hastanesi ve Kırkağaç Devlet Hastanesi'ni; Halk Sağlığı Covid 19 Labaratuvarı ve Şehzadeler Ağız ve Diş Sağlığı Semt Polikinligi'ni; Manisa Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ni; Merkezefendi Devlet Hastanesi'ni ziyaret etti.

Sağlık çalışanları ile sohbet eden yeni sağlık müdürü, sağlık hizmetlerinin sunumu konusunda ve  Covid 19 Aşı Birimlerinde incelemelerde bulundu. Acil servisler hakkında bilgi aldı.

Yorumlar (1)
baro 1 ay önce
Diş hastanesi ne zaman randevu vermeye başlayacak fazlasıyla mağduruz yetkililer !!!
40
açık