banner299

banner298

YAĞIŞLAR NE ZAMANA KADAR SÜRECEK?

banner297

Meteorolojiden alınan hava tahminine göre Manisa'da yağışların Perşembe ve Cuma günü etkili olması bekleniyor. Hafta sonu ise yağışlar kenti terk edecek. Cumartesi ve Pazar günü Manisa'da hava parçalı bulutlu.

Manisa 29.10.2020, 10:11
YAĞIŞLAR NE ZAMANA KADAR SÜRECEK?
banner388

Yurdun batı ve iç kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu'nun batısı ve Batı Karadeniz ile Aksaray, Kırşehir ve Çorum çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların Muğla, Antalya ve Tekirdağ çevreleri ile İstanbul'un batı, Isparta'nın güney, Burdur'un doğu ilçelerinde kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli (30-75 kg/m2) olması bekleniyor.
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığı batı kesimlerde 2-5 derece azalacak, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak. Rüzgar, genellikle güney ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, yağış alan yerlerde yağış anında yer yer kuvvetli (30-50 km/sa) esecek. Manisa'da yağışların Perşembe ve Cuma günü etkili olması bekleniyor. Hafta sonu ise yağışlar kenti terk edecek. Cumartesi ve Pazar günü Manisa'da hava parçalı bulutlu.

Manisa 5 Günlük Hava Tahmini

Yorumlar (1)
Vatandaş 8 ay önce
Yahu bırak yağsın nezaman gidecekse gider sanamı soruldu. Zaten kurak gidiyor.
29
açık