VOLKSWAGEN SAHİPLERİNE, ZUBİZU İNDİRİMLERİNDEN YARARLANMA FIRSATI

banner297

Manisa'da hizmet veren Volkswagen Demoto'da, Volkswagen araç sahiplerine güzel haber! Volkswagen sahipleri, aracının yaşına göre artan indirimlerle özel periyodik bakım fiyatları, %100 orijinal parça garantisi ile ZİBİZU kampanyasından faydalanabiliyor.

Manisa 20.09.2021, 17:49 20.09.2021, 22:00
VOLKSWAGEN SAHİPLERİNE, ZUBİZU İNDİRİMLERİNDEN YARARLANMA FIRSATI

Manisa'da Volkswagen araç sahibi çiftçilere güzel haber!  Volkswagen sahipleri, aracının yaşına göre artan indirimlerle özel periyodik bakım fiyatları, %100 orijinal parça garantisi ile ZİBİZU kampanyasından faydalanabiliyor.

Büyük fırsat!

Volkswagen Demoto'dan yapılan bilgilendirmede, ''Periyodik araç bakımı, kullanılan aracın kilometresi ve nasıl kullanıldığı dikkate alınarak sıklığı değişen bir bakım. Ama mevsim değişimlerinde de periyodik bakımları aksatmamak, arabanızın ömrü için önemli. Düzenli olarak bu bakımları yaptırmak olası sorunların önüne geçmektedir. Sürüş güvenliğini arttırmak ve ilerde yaşanacak sorunların önüne geçmek için sürücülerin bakımlarını ihmal etmemelerini öneriyoruz. Yazın sıcak ve kurak günlerini geride bırakırken önümüzde yağmurlu, rüzgarlı ve soğuk havalar var. Sonbahar için araç periyodik bakımında fren, balata, hidrolik, lastikler, hava filtreleri, farlar, silecekler, motor yağı ve araç sıvı kontrolü dikkat edilmesi gereken noktalardır. Periyodik bakımını yaptırırken avantajlı ZUBİZU indirimlerinden yararlanmak isteyen sürücüleri bayimize bekliyoruz'' denildi.

Yorumlar (0)
14
açık