Vali Karadeniz, Manisa OSB’de incelemelerde bulundu

banner297

Tematik Denetim Planı kapsamında Manisa Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret eden Vali Karadeniz daha sonra Frito-Lay Pepsi-Co Gıda San. Tic. A.Ş. firmasında incelemelerde bulundu.

Manisa 24.03.2021, 16:13 24.03.2021, 16:14
Vali Karadeniz, Manisa OSB’de incelemelerde bulundu

Vali Yaşar Karadeniz, Tematik Denetim Planı kapsamında ilk olarak Manisa Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Manisa Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sait Türek ve Bölge Müdürü Funda Karaboran tarafından karşılanan Vali Yaşar Karadeniz’e Organize Sanayi Bölgesinde Kovid-19 salgınıyla mücadelede alınan önlemler ve yapılan çalışmalar hakkında bir brifing verildi.

Vali Karadeniz daha sonra Manisa Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Frito-Lay Pepsi-Co Gıda San. Tic. A.Ş. firmasını ziyaret etti. Fabrika içerisinde Kovid-19 salgını kapsamında alınan tedbirleri yerinde inceleyen Vali Karadeniz, Fabrika Müdürü Olcay Kapıcı’dan üretim çalışmaları hakkında da bilgi aldı.

Ziyarette Vali Yaşar Karadeniz’e Yunusemre Kaymakamı Atilla Kantay, İl Sağlık Müdürü Necip Yemenici ve Halk Sağlığı Başkanı Levent Dinçer eşlik etti.

Yorumlar (0)
28
az bulutlu