Vali Karadeniz, Manisa'nın "en"lerini paylaştı

banner297

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Manisa'nın "en"lerini paylaştı.

Manisa 19.01.2022, 18:19
Vali Karadeniz, Manisa'nın "en"lerini paylaştı

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, geçtiğimiz günlerde Manisa'ya dair bazı istatistikleri paylaşmıştı. Karadeniz paylaşımında, "Manisa, 33 adet Ar-Ge Merkeziyle 7. sıradadır. Nikel, titanyum, zeolit madenleri rezervinde 1. ildir. Jeotermal enerjide 2. İldir. Rüzgâr enerjisinde 4. İldir. İşsizlik oranı en düşük 3. İldir. En çok ihracat yapılan 7. İldir. Yabancı sermayeli şirket sayısında 9. İldir. MANİSA: İSO ilk 500’de 21 firmamız yer almaktadır. Çekirdeksiz kuru üzüm, sofralık zeytin, tütün üretiminde; traktör sayısı, kümes hayvanı varlığında 1. ildir" ifadelerine yer vermişti.

"Manisa'nın başka "en"leri de var"

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, yeni paylaşımında, Manisa'nın "en"lerine yer verdi.

Karadeniz paylaşımına, "Manisa'nın başka "en"leri de var" notunu düştü.

Yorumlar (4)
Manisalı 4 ay önce
Sayın Vali bunlar sizin döneminizde gelişen yeni şeyler değildir. Bu il Tarihiyle Tarımıyla Sanayisiyle çoook uzun yıllardır enlerin şehridir. Örneğin; 2005 yılında Financial Times tarafından dünyanın en iyi yatırım kenti seçilmiştir.
MANİSA/45 4 ay önce
sayın valinin fazla günü kalmadı herhalde manisa ile vedalaşıyor mu acaba
Turgutlu 4 ay önce
Ulan bilip bilmeden atip tutanlar siz eski Turkiye manisasinimi övüyorsunuz.köhne bir sehir her seyiyle ne kadar gelisti.birde sayin Valimizin gitmesini cokmu istiyorsunuz.bir vali giderse bil vali gelir devletimiz dimdik ayaktadir.Rabbim milletimizi terör ve terör yandaslarindan korusun.
Manisalı 4 ay önce
Biraz kitap oku, kendini geliştir, zincirlerini kır, ufkunu genişlet. yoksa nasıl geldiysen dünyadan böyle gidersin
19
parçalı az bulutlu