Türk Kadınlar Birliği üyeleri, burs vermek için bir araya geldiler

banner297

Köklü bir dernek olan Türk Kadınlar Birliği Manisa Şubesi yeni sezonu açtı. Covid-19 tedbirleri kapsamında çalışmalarına ara veren dernek bu yıl 14 öğrenciye burs vermek amacıyla sezonunun ilk etkinliğini gerçekleştirdi. Şehzadeler ilçesinde düzenlenen bir cafede düzenlenen etkinliğe sivil toplum kuruluşları yoğun ilgi gösterdi.

Manisa 25.10.2021, 16:19
Türk Kadınlar Birliği üyeleri, burs vermek için bir araya geldiler

Türk Kadınlar Birliği Manisa Şube Başkanı Ayşenur Çetindağ, “Covid-19’dan dolayı sancılı bir dönem geçirdik. Ülkemiz yangınlar gördü. Sel felaketleri yaşadı. Bu dönemde çalışmalarımıza ara vermek zorunda kaldık. İnşallah bundan sonra güzel çalışmalar yapacağız. Yeni yönetim olarak ilk çalışmamız yangında mağdur olan ailelere yardımda bulunduk. Bize bu süreçte destek olan hayırseverlerimize ve dostlarımıza teşekkür ediyorum. Bu tür etkinlikleri öğrencilere burs sağlamak için yapıyoruz. Burs desteğinde bulunanlara da teşekkür ediyorum” diye konuştu. 
Çetindağ, dernekte 13 yılı başkanlık olmak üzere 26 yıl görev yapan onursal başkan Sevgi Şanlı’ya bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti. Sevgi Şanlı, “13 yıllık başkanlık yaptık, artık arkadaşlarımızın bu görevi sürdürmesi için görevi bıraktık. Onlarla beraberim” diye konuştu.

Yorumlar (0)
28
açık