banner299

banner298

Turhan yeniden ManisaTEMAD Başkanlığına seçildi

banner297

Manisa’da kısa adı (TEMAD) olan Türkiye Manisa Emekli Astsubaylar Derneği 14. Olağan Genel Kurulunu gerçekleşti. 4. Dönemdir derneğin başkanlığını üstlenen Muharrem Turhan yeniden başkanlığa seçildi.

Manisa 15.04.2021, 13:15
Turhan yeniden ManisaTEMAD Başkanlığına seçildi
banner388

Haver: Ahmet Ünsal

Büyükşehir Belediyesi Odalar ve Dernekler Toplantı salonunda gerçekleştirilen genel kurula 56 emekli Astsubay katıldı. Divan başkanlığını Abdullah Ak üstlendiği genel kurulda Manisa’daki Emeklilik hayatı sürdüren Astsubayların daha rahat ve insani boyutlarda yaşamlarını sürdürebilmeleri için gerekli çalışmaları sürdüreceklerini dile getiren TEMAD Başkanı Muharrem Turhan, “Ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. Hem ekonomik hem de sosyolojik olarak. Bu aşamada bizlere düşen bazı görevler ve işlevler var. Bizim görevimiz emekli olan meslektaşlarımızın yaşamlarını daha huzurlu şekilde sürdürmeleridir. Pandemi sürecini atlattığımız da sosyal birlikteliklerimize daha hız vereceğiz. Pandemi en başta emeklileri olumsuz yönde etkiledi ” dedi
    
Başkan Muharrem Turhan, Yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Ünavcı,Ahmet Taşdaldıran,Kamil Güllüdere,Ali Kafadar,Süleyman Sevimli ve Nihat Kalkan’dan oluştu.

Yorumlar (0)
24
açık